Wpis z mikrobloga

Z facetami to można porozmawiać jedynie o bzdurach typu:

- nowe gry czy seriale na Netflix
- wyniki Euro 20xx
- problemy w pracy
- kto z kim, po co i za ile z pracy czy ze znajomych
- który z kumpli ostanie ojcem a który się rozwodzi
- które p--o dobre
- dowcipy e-------e
- kto komu wybił zęby i za co
- imprezy plenerowe w okolicy
-.c---i siostry żony
- sport
- stare dobre czasy ze szkoły
- lepszą wieprzowina czy wołowina
- żona to, dziecko tamto, teściowie jeszcze co innego
- inne tematy o doopie maryny
- ceny mieszkań, ubezpieczenia, prądu i gazu oraz wieczne narzekanie, że za mało pieniędzy a życie jest drogie

Jak kobieta chce porozmawiać o filozofii, religii, gospodarce czy ambitniejszych tematach jak wszechświat, ewolucja życia na Ziemi, odkrycia naukowe, medycyna i anatomia, kosmos i czarne dziury, to od tego ma koleżanki, a nie faceta.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zainteresowania #zwiazki #p0lka #pieklomezczyzn
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crystalmethh: przecież jeszcze w miniony weekend rozmawiałam z koleżanką na różne tematy i przy okazji o religii i filozofii oraz stworzeniu kosmosu też, z niebieskim o tym nie porozmawiam bo on ma inne zainteresowania, więc jaki znowu bait?
  • Odpowiedz
Jak kobieta chce porozmawiać o filozofii, religii, gospodarce czy ambitniejszych tematach jak wszechświat, ewolucja życia na Ziemi, odkrycia naukowe, medycyna i anatomia, kosmos i czarne dziury, to od tego ma koleżanki, a nie faceta.


@AlienFromWenus: buahahahahHAHHAHAHAHAHAHHA ... wiem, że trolling ale dobrze napisany
  • Odpowiedz
Jak kobieta chce porozmawiać o filozofii, religii, gospodarce czy ambitniejszych tematach jak wszechświat, ewolucja życia na Ziemi, odkrycia naukowe, medycyna i anatomia, kosmos i czarne dziury, to od tego ma koleżanki


@AlienFromWenus: top kek xD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: gdzie są te kobiety z którymi można pogadać o ambitniejszych tematach? :D W całym swoim życiu spotkałem tylko jedną taką, z którą można było faktycznie pogadać, była to prowadząca wykłady z fizyki na studiach. Tak że teraz z dziewczynami raczej nawet nie próbuję wchodzić na jakieś ambitniejsze tematy, zainteresowania chyba wszystkich to "netflix, makijaż, podróże małe i duże" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niedawno jednak gadałem
  • Odpowiedz
Ciekawe o jakich poglądach mówisz które nadają się na sankcje


@AlienFromWenus: wypisałem ci wyżej. W typowej dla ciebie polewie urojeń seksistowskiego trollowania mieszanej z mizoandrią i antypolonizmem.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Bla bla bla. Czyli od ręki znalazłaś 15 tematów do gadki z niebieskim, gdybyś chciała ... Napisz o czym gadasz z koleżankami :) Ciężko znaleźć temat z typiarą co tylko jakieś reality ogląda... U mnie różowe w pracy to tylko Zalando, Shein i kto się z kim puszcza plus rodzinne dramaty :) Nawet o gotowaniu łatwiej pogadać z innym facetem :) Jak rzucisz coś fajnego z socjologii czy statystyki,
  • Odpowiedz