Wpis z mikrobloga

Z facetami to można porozmawiać jedynie o bzdurach typu:

- nowe gry czy seriale na Netflix
- wyniki Euro 20xx
- problemy w pracy
- kto z kim, po co i za ile z pracy czy ze znajomych
- który z kumpli ostanie ojcem a który się rozwodzi
- które p--o dobre
- dowcipy e-------e
- kto komu wybił zęby i za co
- imprezy plenerowe w okolicy
-.c---i siostry żony
- sport
- stare dobre czasy ze szkoły
- lepszą wieprzowina czy wołowina
- żona to, dziecko tamto, teściowie jeszcze co innego
- inne tematy o doopie maryny
- ceny mieszkań, ubezpieczenia, prądu i gazu oraz wieczne narzekanie, że za mało pieniędzy a życie jest drogie

Jak kobieta chce porozmawiać o filozofii, religii, gospodarce czy ambitniejszych tematach jak wszechświat, ewolucja życia na Ziemi, odkrycia naukowe, medycyna i anatomia, kosmos i czarne dziury, to od tego ma koleżanki, a nie faceta.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zainteresowania #zwiazki #p0lka #pieklomezczyzn
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

za propagowanie większości twoich poglądów kodeks karny przewiduje sankcje


@kosmita:

Ciekawe o jakich poglądach mówisz które nadają się na sankcje, hm, to że płeć nie ma nic do rzeczy jeśli dwie osoby chcą porozmawiać na każdy temat?
  • Odpowiedz
@KanJaweuDieZweite: rozmowy na temat przyziemnych codziennych problemów są nudne, są jak oglądanie seriali obyczajowych na Polsacie, po co oglądać życie innych ludzi jak ma się własne czy rozmawiać o problemach zamiast je rozwiązać i skupić się na czymś ciekawym, co nas otacza?

Dla facetów to bzdury bo one nie generują pieniędzy, tylko te zainteresowania są wartościowe na których można zarobić
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: o bardzo wielu rzeczach, m.in. o filozofii, religii, gospodarce czy ambitniejszych tematach jak wszechświat, ewolucja życia na Ziemi, odkryciach naukowych, medycynie, anatomii, kosmosie i czarnych dziurach też. Serio. Mogę ci nawet wysłać fotkę kolekcji książek z serii "na ścieżkach nauki" które zbierałem dopóki nie skończyło mi się miejsce na półce i nie przerzuciłem się na eBooki
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: z kobietą można porozmawiać o gospodarce i religii?
Szczerze nie wiem czy bardziej mnie dziwią te dwa punkty, czy fakt że uznałaś to za temat lepszy niż to kto komu wybił zęby.

No chyba że mowa o rozmowie o innych krajach, bo polskie podejście do religii czy polityki niewiele się różni od pato gal
  • Odpowiedz
chyba nie o egzystencjalnych tematach, teologii, filozofii. Baby takie rzeczy za nudne uważają.


@recesja:

Dlaczego z góry zakładasz że to nudne i że nie chciałabym z tego powodu na te tematy rozmawiać?
  • Odpowiedz