Wpis z mikrobloga

Z facetami to można porozmawiać jedynie o bzdurach typu:

- nowe gry czy seriale na Netflix
- wyniki Euro 20xx
- problemy w pracy
- kto z kim, po co i za ile z pracy czy ze znajomych
- który z kumpli ostanie ojcem a który się rozwodzi
- które piwo dobre
- dowcipy erotyczne
- kto komu wybił zęby i za co
- imprezy plenerowe w okolicy
-.cycki siostry żony
- sport
- stare dobre czasy ze szkoły
- lepszą wieprzowina czy wołowina
- żona to, dziecko tamto, teściowie jeszcze co innego
- inne tematy o doopie maryny
- ceny mieszkań, ubezpieczenia, prądu i gazu oraz wieczne narzekanie, że za mało pieniędzy a życie jest drogie

Jak kobieta chce porozmawiać o filozofii, religii, gospodarce czy ambitniejszych tematach jak wszechświat, ewolucja życia na Ziemi, odkrycia naukowe, medycyna i anatomia, kosmos i czarne dziury, to od tego ma koleżanki, a nie faceta.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zainteresowania #zwiazki #p0lka #pieklomezczyzn
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak kobieta chce porozmawiać o filozofii, religii, gospodarce czy ambitniejszych tematach jak wszechświat, ewolucja życia na Ziemi, odkrycia naukowe, medycyna i anatomia, kosmos i czarne dziury, to od tego ma koleżanki, a nie faceta.


@AlienFromWenus: to zależy od tego na kogo trafisz ja z moim chłopakiem często rozmawiam o historii i trochę o wojnie na Ukrainie a z moją dziewczyną nie mogłem tego robić bo jej te tematy niezbyt interesowały
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Interesowałem się nieco religioznawstwem, ekonomią, nieco filozofią (bo ewolucja życia na Ziemi, odkrycia naukowe, medycyna i anatomia, kosmos i czarne dziury to już niekoniecznie moja bajka) i na te tematy też najczęściej można porozmawiać właśnie z mężczyznami, zwykle jakimiś autystami w Internecie nadającymi z głębokiej piwnicy (do tego mającymi dość wyraziste poglądy w jedną lub drugą stronę). Dla normików takie rzeczy są dość nudne, a dla kobiet zwykle jeszcze
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Proszę cię. Nic nas bardziej nie różni niż brak zainteresowań u kobiet i wiele zainteresowań u facetów. Kobiety interesują się tylko seksem, dietą, paznokciami itd. Juz widzę baby gadające o stworzeniu świata a nie o czarnym khutasie xD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: kiepski trolling albo otaczasz sie jakimiś prostaczkami, jak chcialem porozmawiac z kobietami na temat roznych religii , lub nauki, filozofii, psychologii to reagowały albo strachem, albo totalną niewiedzą w temacie, albo zaparciem (np "ja wierze w to w co wierzyli moi rodzice i nie bede o tym rozmawiała"). Ale jeszcze wieksza beka była gdy tematy rozmów schodziły na inne zagadnienia np hobby: wtedy okazywało sie w 90% przypadków ze
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: w sumie to troche baitowałem, ale ogólnie takie tematy nie są zbyt popularne, a jeśli już to często ludzie szukają dowartościowania sie, poczucia inteligencji, a to imo nie są szczere pobudki.
  • Odpowiedz
Jak kobieta chce porozmawiać o filozofii, religii, gospodarce czy ambitniejszych tematach jak wszechświat, ewolucja życia na Ziemi, odkrycia naukowe, medycyna i anatomia, kosmos i czarne dziury, to od tego ma koleżanki, a nie faceta.


@AlienFromWenus: my tez o takich rzeczach rozmawiamy, ale dopiero jak się podpijemy xD
  • Odpowiedz
Jak kobieta chce porozmawiać o filozofii, religii, gospodarce czy ambitniejszych tematach jak wszechświat, ewolucja życia na Ziemi, odkrycia naukowe, medycyna i anatomia, kosmos i czarne dziury, to od tego ma koleżanki, a nie faceta.


@AlienFromWenus: daj linka do dyskusji o filozofii którą zaczęłaś na wypoku
bo bez tego poziom odklejenia ponownie wysoki
  • Odpowiedz
  • 0
co cię bawi? Przecież rozmawiałam na takie tematy z koleżankami, wyjdźcie z piwnicy


@AlienFromWenus: Pewnie się zdarza, ale bądzmy poważni, podczas spotkań towarzyskich kobiety rozmawiają o: plotkach, pieluchach, przedszkolach, paznokciach, wakacjach, a faceci o polityce, sporcie, samochodach, wydarzeniach na świecie, biznesie, kursach walut, budowie domu, kosztach, zarobkach, podatkach itd.
  • Odpowiedz
@Dietetyq: a, to wszystko tłumaczy. Faktycznie, zawsze się tak odpala jak akurat jej brednie w komentarzu nie znalazły poklasku. Faceci trollują znacznie lepiej, bo są w stanie logicznie podejść do trollingu, a różowe na emocjach i wybór jednego z czterech wgranych baitów.
  • Odpowiedz