Wpis z mikrobloga

Myślę nad "zwiedzaniem" różnych siłowni i zagadywaniem tam dziewczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na swojej siłowni wolę tego nie robić bo mam blisko i głupio byłoby gdybym tam kosza dostał ale na takich na które i tak nie chodzę to w sumie, czemu nie ?
Zagadywaliscie ? Jak wrażenia?

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpasek #gymcel
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raczej nie nadrobisz na tyle by jakakolwiek zainteresowała się tobą na poziomie większym niż "ten śmieszny kolega". Co innego kółka zainteresowań czy wyjazdy. Tutaj faktycznie możesz nadrobić bardzo dużo dobrą gadką.


@_lorem_ipsum_: widziałem piękne kobiety które mówiły inaczej (i znam je na tyle, by wiedzieć że nie kłamały). Uroda najważniejsza na początek, to jasne, ale to jeszcze niczego nie przesądza. A kobiety wartościowe same przyjdą, jak im dasz okazję i
  • Odpowiedz
@Maxior99: +1
Ja jak dostanę 1 like w miesiącu to będzie dobrze. I jeszcze te reklamy "kup subskrypcje tinder super-mega-hiper i zdobądź więcej polubień". Raz nawet zainwestowałem i kupiłem kiedyś tego golda i co? Nico. Tak jak nie było like tak ich dalej nie było, a odpalenie boosta który według sporej części osób miał być asem w rękawie spowodował, że dostałem AŻ 5 like, z czego następnego dnia połowa zniknęła
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek: bzdura, zamiarem twórców od początku było ułatwienie i przyspieszenie kontaktów seksualnych typu ONS etc. To że potem dla poprawy wizerunku mówił inne rzeczy, to wiesz, teatr dla gojów. Tak samo twórcy seriali z Ameryki w okolicach 1, 2 i 3 sezonu GoT (chyba przy 4 nie cieszyli się już z tego), jarali się że ich serial okupuje 1 miejsca we wszystkich serwisach streamingowych. Albo mirek udający przed dziunią na
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: rozmawiamy tutaj o kobietach w klubach, dla tych wzrost jest jedną z ważniejszych cech.

A kobiety wartościowe same przyjdą, jak im dasz okazję i będziesz miał wywalone ;].


@MajorKusiol: z tym też się zgadzam. Wielokrotnie słyszałem od kolegów czy kogoś z rodziny, że dziewczyny w ich życiu pojawiały się same sami nie wiedzieli kiedy. Tylko oni byli wygadani i poznawali je właśnie na kółkach zainteresowań albo podczas
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek: tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tinder w pierwszej wersji miał służyć do szukania przygody na jedną noc, dopiero potem dostosowali ją do trendu szukania czegoś stałego.

znam ludzi którzy nigdy o tym nawet nie pomyśleli instalując tindera i nie do randek ją wykorzystują


@NowyStaryMirek: to że jakiś Mateusz czy Dorotka zainstalowali go żeby znaleźć żonę/męża nic nie znaczy. To właśnie przez takich ludzi
  • Odpowiedz
rozmawiamy tutaj o kobietach w klubach, dla tych wzrost jest jedną z ważniejszych cech.


@_lorem_ipsum_: co się nie kłóci z istotnością charakteru. Julki w klubach lubią też być traktowane w nietypowy sposób, jak średnio / nieźle atrakcyjny facet zbywa je lub nie traktuje jak 8 cud świata.
  • Odpowiedz
@Maxior99: można zdać sobie sprawę z ulotności otaczającej nas rzeczywistości oraz prostego faktu, że nie mieliśmy wpływu na to że w ogóle się urodzimy a co dopiero jak będziemy wyglądać. Ten oskarek którego mijasz na ulicy równie dobrze mógł wyglądać jak juzio 3/10 tylko wylosowało mu się inaczej. Trzeba zaakceptować karty jakie się dostało w tej głupiej grze zwanej życiem i pogodzić się z losem przecież na końcu naszej krótkiej
  • Odpowiedz