Wpis z mikrobloga

Myślę nad "zwiedzaniem" różnych siłowni i zagadywaniem tam dziewczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na swojej siłowni wolę tego nie robić bo mam blisko i głupio byłoby gdybym tam kosza dostał ale na takich na które i tak nie chodzę to w sumie, czemu nie ?
Zagadywaliscie ? Jak wrażenia?

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpasek #gymcel
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@user100: No i przez takie rady mam ochotę usunąć konto na wykop
"Zaakceptuj wegetacje, nie urodziłeś się Oskarkiem to zginiesz w samotności. Nie opłaca się nic robić" - dla was to najlepszym rozwiązaniem to jest się położyć do trumny.
Byłem w związkach i wiem jak życie mogę być super , nie mam ochoty słuchać bredni o tym ,że nic się nie da zrobic I wegetacja też jest spoko
  • Odpowiedz
@Maxior99: to, że ktoś nie jest oskarkiem nie oznacza od razu samotności po kres swych dni tylko trzeba zejść na ziemie i zrewidować sobie oczekiwanie oraz realnie popatrzeć co jest możliwe a co po prostu się nigdy nie wydarzy.
  • Odpowiedz
lubią też być traktowane w nietypowy sposób, jak średnio / nieźle atrakcyjny facet zbywa je lub nie traktuje jak 8 cud świata.


@MajorKusiol: co do drugiego to tak, ale co do pierwszego to się nie zgadzam. To dotyczy tylko facetów 10/10 którzy mogą sobie pozwolić na takie olewanie dziewczyn bo wiedzą, że na ich miejsce będzie 10 następnych. Przeciętniak/średniak nie ma takiego wyboru i wiedzą o tym wszyscy. I to
  • Odpowiedz
  • 0
@user100: czyli co się nie wydarzy ? Jakikolwiek związek? Byłem w kilku związkach więc dlaczego ma się nie wydarzyć...
Fakt ,że kiedyś było łatwiej ale takie gadanie że nie ma szans to jest wg mnie szkodliwa bzdura
  • Odpowiedz
@_lorem_ipsum_: Uwierzyłbym Ci, gdybym tego nie zobaczył nadtokrotnie na własne oczy ;). Zarówno na +30, jak i +20, jak ja sam byłem w podobnym wieku. Przeciętniacy po prostu dużo rzadziej odnoszą takie sukcesy, co nie znaczy też że wcale.
  • Odpowiedz
@Maxior99: jedna na dziesięć lasek może z ciebie zrobić creepa, wezmą kadr z kamery, roześlą po siłkach, fb i pozamiatane
Nie ma co na siłę szukać związku, lepiej znaleźć hobby, dołączyć do grupy z facetami i jako kumple na wypadach podbijać do losowych lasek
  • Odpowiedz
@Maxior99: strzelectwo do obiektów na strzelnicy, jazda na koniach, fotografia (na losowych poczatkujacych modelkach, za hajs dla nich), cosplaye, szachy - płacisz wpisowe, lecisz na turnieje dla początkujących i się nawijają znajomości, gra w jakąś piłkę z ludźmi z grup, kurs sztuk walki, kursy/turnieje bilarda dla amatorów, grupowa joga u instruktora
  • Odpowiedz
czyli co się nie wydarzy ? Jakikolwiek związek? Byłem w kilku związkach więc dlaczego ma się nie wydarzyć...

Fakt ,że kiedyś było łatwiej ale takie gadanie że nie ma szans to jest wg mnie szkodliwa bzdura


@Maxior99: nigdzie tego nie napisałem tylko mam na myśli startować tam gdzie można coś ugrać a nie liczyć, że będąc średniakiem czy poniżej średniej ma się szanse na ładną zgrabną laske to chyba oczywiste.
  • Odpowiedz