Wpis z mikrobloga

Wyjasnicie mi logikę facetów ? Jak laska zachodzi w ciążę z dupkiem i ja zostawia z dzieckiem to jest gadanie , że SAMA TAKIEGO WYBRALA I JEST WINNA.
Ale jak laska właśnie nie chce tak skończyć jest selektywna i nie bierze pierwszego lepszego to ja straszą kotem , mam wrażenie że co by kobieta nie zrobiła to się zaraz i tak ktoś do niej przysra
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@primum-non-nocere: no ja właśnie jestem myśląca i staram się nie wpaść z kimś kogo nie znam , ale mam ochotę kopnąć w dupę ludzi którzy gadają coś o staropanieństwie a jakbym zaszła z byle kim to by było SAMOTNA MADKA DALA BYLE KOMU
  • Odpowiedz
@Linnior88 to dziala w obie strony. Jak wezmiemy laske z kaszojadem to jesteśmy cuckoldami,jak bardzo atrakcyjną to haha bankomat, jak brzydką to przegrywami a jak grubą to hue hue ten to zadnej nie przepusci, jak rozwiazłą to łoooo wszyscy ją mieli, jak powsciagliwą to hue hue pewnie woli czarne knagi. Dlatego najlepszym rozwiazaniem zostać po prostu wykopkiem. 😀
  • Odpowiedz
@Linnior88 wydaje mi się, że jest jakaś przestrzeń między zachodzeniem w ciążę z nieznajomym a staropanieństwem xD poza tym ludzie będą gadać, nie możesz się tym zbytnio przejmować.
  • Odpowiedz
@Linnior88: pomiędzy tym jest jeszcze bardzo szerokie pole normalnych gości.
A z tym pierwszym przypadkiem to taka jest prawda. Takie akcje najczęściej się dzieją z Sebiksami i innymi łobuzami, którzy dają emocje, w przeciwieństwie do tych "dobrych materiałów na męża".
I beka z takich lasek, że nie potrafią ogarnąć pierwotnych instynktów xd
  • Odpowiedz
@Linnior88: a kto zostaje z dzieckiem na lodzie? Nie chłop, on to się nawet ustawił. Przekazał geny i w------e.
Ale to oczywiście złe i nie powinno się tak postępować, nie jesteśmy zwierzętami. Tzn. jesteśmy, ale wiesz o co mi chodzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@Tymajster no akurat kobieta może zrobić aborcję , to że zachowa ciążę to tylko jej dobra wola (i oznaka tego że ma większe jaja niż facet )
Śmieszy mnie zwalanie winy na kobiety a nie na facetow z miękkimi jajami którzy nie biorą odpowiedzialności za swoje mikro penisy
  • Odpowiedz
  • 0
@Tymajster i nie udawaj że bycie tchórzem bez jaj to cnota , tak naprawdę baba która została sama z waflokruchem staje staje się obojgiem rodziców na raz więc pomysł kto tu jest zerem
Bo mi się wydaje że zapładniacz
  • Odpowiedz
@Linnior88: napisałem przecież, że to jest złe.
Beka z tego, że kobieta dała się takiemu zeru wykorzystać. Bo ja uważam, że mężczyźni potrafią lepiej wyczuć takiego ancymona i to widać już w czasach szkolnych. Chuligani, jest krnąbrny, nieodpowiedzialny, nawet się takiemu plecaka nie chce przepakować i ma jeden zeszyt do 5 przedmiotów. Jakieś zagrożenia na kiju. I tzw dobre, grzeczne chłopaki to widzą, że to jest aparat. A kobieta już
  • Odpowiedz