Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

ROZROST Up10.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w dzień raportu robił mały update tego co u mnie, również tutaj.

Ostatnie kilka tygodni to w sumie bardziej utrzymanie wagi niż okres masowy, mimo przejadania ogromnej dla mnie ilości kcal (średnio 5,5k dziennie) waga nie chciała już iść w górę, zatrzymała się w okolic 119,5-120kg i tak przez dobre 3 tygodnie stała.

Jako że sylwetka najsuchsza już nie jest, a najlepiej dokłada się kilogramów na „odbiciu” czyli w momencie gdy zaczynam okres masowy z niskiego bf, trener zdecydował że zrobimy redukcje.

Redukcja w zasadzie będzie jak przygotowania, ale bez finału na scenie.

Najbliższe 3-4 miesiące będę po prostu docinał i co jakiś czas zarzucę tu foto upośledzonej chmurki, jak to ktoś kiedyś ładnie nazwał.

Obecne makro (liczone tylko z głównych źródeł, nie dlatego że to lepsze, tylko dlatego, że tak mi wygodniej):

Trening - 270B/30T/420WW 5x
Wolne - 300B/70T/200WW 2x
Dzień priorytetu (wysoki) - 300B/10T/940WW 2x

Tłuszcz liczę tylko z głównych źródeł, czyli nie liczę np. z owsianki, p----i z kurczaka, chleba tostowego, wafli ryżowych itd.

Białko liczę tylko „pełnowartościowe”.

Saa:
Test
Bold
Primo

Gh (pre) - 10iu
Insa krótka (pre i post dni średnie i wysokie)
Insa długa (dni wysokie)
IGF LR3 - off na kolejne 8 tygodni.

Split treningowy:
Legs 1 - dwugłowe i poślad.
Pull + Arms
Wolne
Legs 2 - czwórki i lekko dwugłowe (1 ćwiczenie)
Pull 2
Push
Wolne

Aktywność:
Cardio 5x20min.
Kroki 8-10k codziennie.

Pozdrawiam.

PS. Osoby chcące być na bieżąco, zaobserwujcie mój tag - #rozrost
PS2. Prowadzę online i jest to moja jedyna praca. :)

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#pokazforme
Lewusx - Siema, siema.

ROZROST Up10.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w ...

źródło: IMG_9164

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lewusx: a czy moge zadać takie pytanie, które może być odebrane, jako obraźliwe, ale ja naprawdę bym chciała wiedzieć, dlaczego robi się taką sylwetkę? w sensie czy tobie się to podoba po prostu estetycznie i tak chcesz, czy może inny powód?
  • Odpowiedz
@Lewusx: tak na szybko jeśli chodzi o zmiany pod względem poprzedniej masy, spora różnica w ilości kcal/węgli jest? jak rozumiem docinka jak na scenę, tylko bez peakweak i jakiś manipulacji wodą/solą czy jednak cały proces, tylko bez wychodzenia?

Poza tym, fajnie by było jakbyś miał jednak czas i chęci na tego youtuba, rozumiem, że zawody w przyszłym roku to może nie aż tak łatwo by było o wyświetlenia jak na
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: też wpływ tutaj ma używnaie sterydów które nieco zaburza postrzeganie sylwetki i rozwija bigoreksję.
Poza tym kulturyśvi ciężcy obracają się w środowisku innych kulturystów ciężkich i przyjmują taki standard wyglądu. Dla nich to jest normalny/estetyczny wygląd
  • Odpowiedz
  • 2
@hallowedbythyname: W ilości kcal to myślę że ostatni raz kończyłem około 4500-4800, teraz średnio 5500, a są dni że zjadam po 6300.

Tak docinka jak na scenę, normalnie z prążkami na dupie, ale bez peak weeku, chyba że będziemy chcieli sobie coś przetestować na luzie. Na scenę dopiero za rok się wybieram.

Co do YouTube to muszę się za to wziąć powoli bo może rzeczywiście tracę dużo, na tym że
  • Odpowiedz