Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Jestem Dominik, jestem producentem filmowym, mam 29 lat i spasłem się jak świnia. Rozpoczynam właśnie walkę o swoje życie, którą chcę uwiecznić wraz ze swoją ekipą w 10 odcinkowym "serialu dokumentalnym", który za około pół roku zacznie być publikowany na youtube. Na dzień dzisiejszy ważę 157 kg przy wzroście 172. ( ͡° ʖ̯ ͡°). Miałem ciężki wypadek motocyklowy, z którego ledwo mnie uratowali i po którym leżałem 3 lata na plecach. Następstwem tego była ciężka nerwica lękowa o podłozu hipochondrycznym i depresja. Stres ciągle zajadałem, a leki psychotropowe pozbawiły mnie resztek motywacji. Jestem uwięziony w nie swoim ciele, dlatego resztkami sił postanawiam to zmienić.

Pomagać mi będzie wielu specjalistów, mam za sobą spotkanie z trenerem personalnym, przed sobą spotkanie z dietetykiem, fizjoterapeutką czy lekarzem ogólnym. Końcowym założeniem jest całkowita zmiana swojego życia, łącznie z operacją usunięcia nadmiaru skóry i budowanie mięśni.

Trzymajcie proszę kciuki! Plusujących zawołam jak tylko zaczniemy publikować odcinki na youtube.

Będę czasem wrzucał nowinki pod tagiem #bizon

#odchudzanie #chudnijzwykopem #dieta
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koronawirus: zdecydowanie zaprzyjaźnij się z dietą low-carb w jakiejś odmianie śródziemnomorskiej i regularnymi postami np. 16:8. Z takiej wagi i z takim podejściem kilogramy będą lecieć bardzo szybko. Dietetyk być może wskaże co innego, ale ja z taką metodą zrzuciłem szybki 20 kg i jest ideolo.
  • Odpowiedz
  • 1
@kazimierz-wardecki Nigdy nie miałem problemów z kobietami, nawet mimo swojej większej wagi. Aktualnie jestem zaręczony, 3 lata temu zerwałem zaręczyny z ex narzeczoną, bo byla chorobliwie zazdrosna, a i ogólnie przerobiłem dosyć sporo związków w swoim życiu
  • Odpowiedz
@koronawirus: przypomnialo mi sie to jeszcze czasy studenckie i kolega z grupy tak scammował potem poszedl w mlmy i bukmacherke xD jakas mi sie szufladka w glowie otworzyla sprzed lat. Dobrze ze sie bierzesz za siebie najwazniejsze systematycznie a nie katorzniczo bo tutaj to marston nie sprint
  • Odpowiedz
  • 2
@typowy_lobuz: nie będzie z tego żadnego żebrania ani zbiórek, spokojnie xD mam siano na wszystko. pracuję w branży filmowej i akurat wpadł pomysł w ekipie żeby zrobić z tego fajny, luźny dokument, który mogę pokazać światu
  • Odpowiedz
Ja ważę 102 kg i chciałbym zjechać poniżej 95 kg w miesiąc. Jest to realne przy wzroście 180 cm? W wakacje trochę się ruszyłem i nieco wróciłem do sprawności, ale przegrywałem z grillami i alkoholem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Następstwem tego była ciężka nerwica lękowa o podłozu hipochondrycznym i depresja.


@koronawirus: dostałeś MCAS - mastocyty aktywują się w takich stresowych sytuacjach jak wypadki/operacje.
  • Odpowiedz
  • 3
@koniecswiatajestbliski: Rodzice są raczej na średnim poziomie, tato całe życie ślusarz w fabryce metali a mama pracowała w zoologicznym. Szkoły nie skończyłem żadnej, bo przez wypadek posypała mi się nauka i musiałem kończyć szkołę wieczorową. Po prostu zawsze interesowałem się filmem oraz komputerami, jestem całkowicie samoukiem. Po nocach szlifowałem pakiet adobe, uczyłem się montażu dupereli typu parkour kolegów w latach 2000, później wesela, łapałem kontakty, wyrobiłem sobie fajne cv i
  • Odpowiedz