Wpis z mikrobloga

niedouczenie nie ma tu nic do rzeczy


@Sylar: no chyba jednak ma, bo moje po zobaczeniu papy smerfa to jednoznacznie Bachus (tylko nadal nie wiem dlaczego on jest niebieski) a tą waszą Ostatnią Wieczerze to zobaczyłam dopiero jak się wszyscy zesrali, tylko że ludzie chyba nadal nie umieją liczyć bo ilość postaci się nie zgadza
  • Odpowiedz
@krytyk1205 ale stary jestes jednym z niewielu, rozumiesz sprawe? Jak ja bym byl ekspertem w historii nie wiem np Japonii, mogloby mi sie skojarzyc to z jakimis obrzedem z historii samurajow itd. Chodzi o to, ze wiekszosc ludzi ma takie a nie inne skojarzenia a oni doskonale o tym wiedzieli. Brawo, gratuluje ze skojarzyl Ci sie bachus i obrzedy bozkow. Niestety tak to nie dziala.

Kojarzysz takie badania np u lekarza
  • Odpowiedz
@Kempes: tak było. Wcale to nie jest fikołek. Lewaki inspirowali się praktycznie nieznanym obrazem i zupełnie przypadkowo wszyscy zrozumieli to inaczej. Biedni lewacy a chcieli dobrze.
Btw każdy lewak od razu wiedział że ta scena to "Uczta bogów", tacy obeznani ze sztuką.
Ja-szczur - @Kempes: tak było. Wcale to nie jest fikołek. Lewaki inspirowali się prak...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Kościół Francuski zabrał głos i jest oburzony


@KarolaG17: Tak działa chrześcijaństwo. masz być atakowany, masz być prześladowany, masz nie oddawać, masz płacić - jak biedny płaci mało to nawet lepiej - a po śmierci będzie Ci dane ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@krytyk1205 przestań manipulować lewaku. W ogóle oglądałeś tą ceremonię? Scena którą wrzuciłem jest z początku tego występu. Ten niebieski papa smerf (symbol Lucyfera btw) pojawia się dopiero na końcu po innych tańcach hulańcach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ja-szczur Prawak i fiksacje analne, klasyka. Co prawaki zostałeś przyłapany na manipulacji i zmieniasz temat? Też klasyka, fajnokremlaku (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Taki był cel. kontrowersja i atak w chrześcijaństwo


@KarolaG17: oh nie! Będę o tym pamiętał!!! Zwłaszcza jak kolejny raz kościół będzie krył pedofili, w Polsce na kazaniach wspierał PiS, a papież będzie nawoływał Ukrainę do poddania się rosji
  • Odpowiedz
@Kempes: No i co z tego? To nie zmienia faktu, że twoje załamywanie rzeczywistości, że to wcale nie była "ostatnia wieczerza" jest bez sensu, skoro nawet autorzy to przyznają.

Może jeszcze tak jak niektórzy skrytykujesz Babiarza, że bez sensu porównał Imagine z komunizmem? Ta sama sytuacja, też jest potwierdzenie autora.
  • Odpowiedz