Wpis z mikrobloga

mordo xD nie chodzi o obraz, a o chrześcijańskie dziedzictwo xD


@Cadfael: no więc ci już odpowiedziałem- w sposób wyłącznie prześmiewczy to nie jest żadne nawiązanie do dziedzictwa
  • Odpowiedz
@CrokusYounghand: wciskana ideologia lgbtqwerty wszędzie, gdzie się da. Później jeden z drugim lewak jeszcze twierdzi, że to żadna ideologia. Oni tylko chcą się w szpitalach odwiedza. Ha tfu.
  • Odpowiedz
kurcze, zapomniałem obejrzeć ceremonię otwarcia", ale po tym co widzę na mirko oszczędziłem sobie bogatej dawki żenady. ()


@radziuxd: ja bym się jednak nie kierował w życiu tym co widzisz na mirko - można nieźle się przejechać xD
  • Odpowiedz
Ja też, dlatego nie oglądałem.


@dr3vil: Tylko, że ja zawsze oglądam ceremonię otwarcia, bo była dla wszystkich, a nie dla mniejszości. Teraz chciałem obejrzeć, ale nie dało się.
  • Odpowiedz
@djtartini1: uważaj bo odkryjesz że w kościołach we Francji robi się siłownie i bary.

Prawda jest taka że religia katolicka ma ogromny wpływ kulturowy na Francję. I to naturalne że były elementy nawiązujące do tej kultury. To jakby się dziwić że kontrreformacja pełna złotych zdobień miała miejsce jako odpowiedz na Lutra krytykującego kościół za zbytnie skupienie na bogactwie i odejście od sedna wiary. Ludzkość uwielbia łamać konwenanse. Cała nasza historia to jedna wielka sinusoida.
  • Odpowiedz
Tylko, że ja zawsze oglądam ceremonię otwarcia, bo była dla wszystkich, a nie dla mniejszości. Teraz chciałem obejrzeć, ale nie dało się.


@djtartini1: No to wyrażaj się precyzyjnie. Chciałeś obejrzeć, ale ci się nie podobało.
  • Odpowiedz
no ale co konkretnie? tzn domyślam się, że jako chrześcijanin gardzisz kobietami i gejami


@Cadfael: Czekaj, czekaj- nie jesteś chrześcijaninem i kłócisz się o to co ciebie nie dotyczy i o czym nie masz żadnej wiedzy- tzn dziedzictwa chrześcjaństwa? Czyli nie bronisz, tylko po prostu atakujesz chrześcijaństwo- tylko robisz to pod pozorem płytkiej manipulacji? Po co to robisz? To w ogólnie nie twój temat i nie powinieneś się udzialać. Serio
  • Odpowiedz
@Cadfael: No i w przeciwieństwie do ateistycznej partii Melenchona, która wygrała wybory we Francji i w której kobiety i geje nie mają praw, bo skrajni muzułmanie to główny elektorat tej partii- gdybyś miał najmniejszą wiedzę o chrześcijaństwie to byś wiedział, że prawa kobiet wzięły się w prostej linii z chrześcijaństwa które tak bardzo krytykujesz.
  • Odpowiedz
Jak nie chcesz ich oglądać to musisz nie wychodzić z domu bo chociaż marginalna, to część społeczeństwa


@Gregory960: ale ja chciałem oglądać otwarcie igrzysk jak co cztery lata bo było dla wszystkich, a nie tylko dla mniejszości
  • Odpowiedz
@djtartini1: czy ty masz autyzm? xD nie trzeba być chrześcijaninem, żeby znać historię, chłopie, nie ośmieszaj się xD

Czyli nie bronisz, tylko po prostu atakujesz chrześcijaństwo- tylko robisz to pod pozorem płytkiej manipulacji?


co? nigdzie nie broniłam/ atakowałam chrześcijaństwa, ty masz jakieś urojenia
  • Odpowiedz