Wpis z mikrobloga

@malinq: No jeżeli twój sąsiad "wyskakuje na ciebie na każdym kroku" to jest to podręcznikowy stalking.
Chyba, że nie wyskakuje, po prostu mieszka sobie obok, a to ty masz problemy z głową.
  • Odpowiedz
  • 1
@CrokusYounghand: jak to jest, ze wszyscy ktorych znam są normalni, na ulicy takich odpałów to moze widze raz na pol roku, a potem przychodzi ceremonia i to wyglada jakby bylo juz standardem
  • Odpowiedz
znajoma mówiła że oglądała z chłopakiem ten wstęp bo on zapalony miłośnik sportu to wziął to i przełączył bo nie mógł patrzeć haha


@Linnior88: Nie prościej było napisać, że znajoma nie oglądała tego wstępu, bo jej facet to wyłączył?

  • Odpowiedz
@Gregory960: hmm no jasne ja to rozumiem i zdaję sobie, że chrześcijaństwo nie zawali się od tego jutro. Natomiast nie ma co udawac, że ta symbolika w kilku miejscach- co nie może być przypadkiem- ma na celu ośmieszenie chrześcijaństwa.
  • Odpowiedz
@przegryw_naczelny jestem prawie pewien że wykopków w sumie gówno obchodzi olimpiada i nie wiedzą nawet jakie konkretnie są dyscypliny na obecnej olimpiadzie, ale jest okazja żeby się #!$%@?ć do lewactwa xD
  • Odpowiedz
właśnie zrobili imprezę dla wszystkich i cie piecze dupsko XD


@RudyMacKenzie: Nie, nie dla wszystkich co dowodzą nie tylko moje komentarze z całego świata. Jakby to pominęli to nic by się nie stało, bo kompletnie niepotrzebne i wrzucone na siłę. Na pewno nie jest dla dzieci choć tam występowały, bo Drag Queen z definicji to jest zawód seksualizowany.
  • Odpowiedz