Wpis z mikrobloga

@gdziemojimbuspiatka: No ja zawsze oglądam ceremonię otwarcia olimpiady i nigdy czegoś takiego nie było- zawsze to była uroczystość dla wszystkich. No i wrzucanie Drag Queen z definicji seksualizowanego zawodu i dzieci jest po prostu niesmaczne.
  • Odpowiedz
@Cadfael: po pierwsze przezwalas kogos od autystow, jako lewaczka. Od kiedy autyzm to cos zlego? kazdy czlowiek jest rowny, a autyzm to nie choroba. Po drugie cisniesz goscia, ze nie powinien sie interesowac otwarciem io w paryzu, ale igrzyska olimpijskie to impreza miedzynarodowa majaca miejsce z kazda edycja w innym miejscu na swiecie, zadne panstwo nie jest jej wlascicielem. Zbyt bystra to ty nie jestes? Po trzecie jestes bardzi agrestwna
  • Odpowiedz
  • 0
@szybki_zuk ale wy głupi jesteście. nikt się niczego nie boi ani dupa nie boli. dla tej satysfakcji wywołania kontrowersji byście byli w stanie guwno zjeść. xDD wiesz że ta ceremonia to był syf ale jesteś zbyt zaślepiony swoją ideolo. usuń konto
  • Odpowiedz
@vincivinci123: wszyscy są równi, ale nie autyści, autyści są problematyczni. po drugie w dupie mam wasze etykietowanie, nie jestem lewaczką.

ale igrzyska olimpijskie to impreza miedzynarodowa majaca miejsce z kazda edycja w innym miejscu na swiecie, zadne panstwo nie jest jej wlascicielem.


tak samo jak ten przychlast i ty nie jesteście jej wlaścicielami. tobie się chce oglądać roznegliżowane cipcie, a boli sraka o gejów, murzynów i grube baby, a dla
  • Odpowiedz
@Cadfael: ale mnie nie boli ta ceremonia, nie bola mnie murzyni ani geje, w odroznieniu od ciebie mimo, ze moje poglady sa bardziej prawicowe i wolnosciowe, jestem tolerancyjny i nie mam serca przesiaknietego nienawiscia. Jedyne co mnie boli to, ze ci ludzie chca zebysmy sie klocili i nienawidzili, a my dajemy sie manipulowac i gramy tak jak oni nam zagraja. Bronisz ludzi, ktorzy w glebi serca cie nienawidza, nie chca
  • Odpowiedz
@Cadfael: jakie urojenia? to troche przykre, ze wypominasz innym ludziom urojenia, a doslownie kazdy swoj komentarz opierasz wlasnia na wlasnych urojeniach, np "tobie sie chce ogladac rozneglizowane cipcie". Serio, skad w tobie tyle agresji? Proponuje odrobine autorefleksji, bo ciezko sie czyta
to co piszesz.
  • Odpowiedz