Wpis z mikrobloga

Scrolluj dalej, to tylko uśmiechnięty fajnopolak pijący zagraniczne p--o za europejskie szekle, otoczony zachodnimi sodomitami w upadającej stolicy jeszcze bardziej upadającej Belgii ¯\(ツ)/¯

#heheszki #humorobrazkowy #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka
Kismeth - Scrolluj dalej, to tylko uśmiechnięty fajnopolak pijący zagraniczne p--o za...

źródło: 46Ak9kuTURBXy85OWI2ZGFjYi0yMjBkLTRjN2UtOTdhZS1hMGJkOWYxNTNlNGUuanBlZ5KVAwAAzQSSzQKSkwXNBLDNAljeAAGhMAE

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kismeth: przerazajace jak latwo sie ustawic w zyciu takim nierobom. Wystarczy kilka lat psioczyc na unie, poodwalac troche akcji jak ta z gasnica i kuce Cie wybiora. Piniondz jest, pracowac nie trzeba.
  • Odpowiedz
@Kismeth: O nie, Braun napił się piwa, jak nisko można upaść. Kiedyś myślałem że mój autorytet w przerwach między wystąpieniami w sejmie a pielgrzymką do Gietrzwałdu leży we włosienicy w kruchcie krzyżem, a tu okazuje się że on p--o pije.
Od dzisiaj głosuję na Tuska, Jachirę i popieram LemparT.
  • Odpowiedz
Euraski nie śmierdzą


@mecenassrenas: Ale mnie rozwala ten argument xD A jak inaczej ma walczyć z Unią Europejską, ustawami, przepisami niż uczestnicząc w głosowaniach, robiąc wystąpienia i składając wnioski? Najgłupszy argument jaki potrafi wymyślić ktoś, kto nie rozumie po co tacy ludzie są wybierani przez "swoich" wyborców xD
  • Odpowiedz