Wpis z mikrobloga

@o__0: japrdl plec meska to jak inny gatunek czlowieka. Nawet jak bylam dzieciem to chyba najgorszym koszmarem byloby sranie przy innych ludziach, nie wspominajac o tak odslonietych miejscach jak basen, a ten bez krepacji trzykrotnie. Nie no zajebiscie.
  • Odpowiedz
@A330: Bachor bachorem ale za jego wychowanie odpowiadaja rodzice.
To dziecko juz na starcie ma przegrane zycie (chyba ze z wiekiem zmadrzeje bo odziedziczylo geny po ojcu). A mamusia jeszcze sie z tego cieszy :/
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 151
dlaczego moja samotna matka wychowala takiego niesmialego


@Sants1: to, że nie srasz do basenu to nie jest nieśmiałość tylko dobre wychowanie
  • Odpowiedz
japrdl plec meska to jak inny gatunek czlowieka. Nawet jak bylam dzieciem to chyba najgorszym koszmarem byloby sranie przy innych ludziach, nie wspominajac o tak odslonietych miejscach jak basen, a ten bez krepacji trzykrotnie. Nie no zajebiscie.


@zbrodnia_i_kawa: A zgadnij o "miszczu inteligencji" dlaczego tak zrobi?

Wiem ze to za trudne wiec znaj moje dobre serce. Oto
  • Odpowiedz
  • 36
BO MAMUSIA NA TO POZWOLILA.


@gorzki99: oczywiście, dodatkowo mamusia będąc uszkodzoną mamusią pewnie chowa synka na "męskiego", a męskość w jej pustej głowie jawi się jako niepohamowana agresja, niesubordynacja i brak zasad
  • Odpowiedz
@A330: No ale jak widac niektorzy maja inne zdanie. Taka @zbrodnia_i_kawa twierdzi ze to wina dziecka bo jest plci meskiej :DDDD

Jest na wypoku pewien miras o bardzo wymownym nicku. W tym wypadku wrecz nie wypada sie z tym nickiem nie zgodzic :D

Wina dziecka :DDD
  • Odpowiedz
@o__0: no i brawo. Za jakieś 20 no może 25 lat będziecie mu buty czyścić. Wyrośnie na pewnego siebie, lekko bezczelnego, pełnego dynamizmu i inicjatywy człowieka. Pewnie będzie Prezesem Banku, wybitnym prawnikiem albo następca Kaczora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz