Wpis z mikrobloga

@jonasz787 ile byś „D” nie dodał to fakty są takie że miliony Polaków były w niego wpatrzone jak w obrazek i na dźwięk jego głosu zwiększała się wilgotność w całym województwie. Zarzucanie mu braku charyzmy to niezły cope
  • Odpowiedz
@Agent007cm: Nigdzie nie podważyłem jego popularności, ale popularność to nie to samo co charyzma. To że miliony polaków było w niego wpatrzone to nie sprawia automatycznie, że można mu przypisać cechę jaką jest charyzma. Charyzmę to miał Phil Collins, gdy biegał z całą kapelą dookoła sceny podczas koncertów, albo Michael Jackson, który robił show. Każdy ma prawo do swojego zdania na ten temat, ja osobiście uważam że Riedel nie miał
  • Odpowiedz
@jonasz787 ja też nie mówiłem o popularności tylko o wpatrzeniu w obrazek. No spoko możesz sobie mieć swoją opinię wiadomka ale ja tu pije do tego że piszesz zdziwiony że ktoś tak mógł napisać xd
  • Odpowiedz
  • 8
@Agent007cm było tak jak mówisz - i im prędzej się wyleczymy z takich sentymentów do ćpunów tym lepiej. Taki był okres, że się wzdychało do Ryśków, Cobainow i Magików. Z perspektywy czasu, każdy rozsądny człowiek powinien wiedzieć że to błąd.
  • Odpowiedz