Wpis z mikrobloga

  • 3
@BlackBlack kto w ogóle rozdaje ulotki dzisiaj? To jest echo przeszłości, żeby seniorzy co nie mają blixa wiedzieli gdzie w tym tygodniu jest karkówkie na promocji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak mi ktoś próbuje wciskać te śmieci albo wsadza do skrzynki na listy to mam 100% pewności, że z tej usługi nie skorzystam.

Napisałeś ebook, a nie ogarniasz marketingu internetowego? Social mediów?
  • Odpowiedz
@BlackBlack: przypomniało mi się jak kolega miał płacone za ilość rozdanych ulotek. Miał najlepszy wynik ze wszystkich rozdających a i jego ojciec się cieszył bo w piecu było czym palić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BlackBlack podeślij Linka do ebooka. Historia z taxi niesamowita, czytałem kiedyś o niej po tym jak wspomniał ją w swojej piosence ostr. „Łódź - tu może wszystko się wydarzyć, niewierzysz - o Domańskiego spytaj taksówkarzy”.
  • Odpowiedz
to ile januszerki wylewa się z jednego postu to głowa mała:
- trzymanie się przestarzałych rozwiazań. to juz w ogóle zmora polskich mniejszych januszexów.
- ambicje w roznoszeniu ulotek xD słyszysz ty siebie w ogole? xD przecież w czymś takim nawet nie ma szans na jakikolwiek awans czy cokolwiek dla czego warto byłoby się postarać xD no ale przyszły janusz nie moze zrozumieć ze ludzie nie wypruwają sobie flaków w jakiejś gówno
  • Odpowiedz
  • 1
@BlackBlack: jest duża widownia z tej tematyki na youtubie i tiktoku, więc tam się ogłaszaj, nagrywaj i nakręcaj makaron na uszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BlackBlack a co do ulotek myślę że wykopki mają rację - lepiej sprawdziłby się marketing internetowy. Myślę że więcej osób kupi jak wyświetli im się reklama np na fb która ich zainteresuje i są dwa kliknięcia od zakupu.
  • Odpowiedz