Wpis z mikrobloga

@BlackBlack: Napal tymi ulotkami w piecu, to będzie większy pożytek. Rozumiem jakbyś był 50 letnim januszem i bawił się w te ulotki, ale młody (chyba) w miarę chłop i opiera reklamę na ulotkach xD Zrób jakiś landing page z lead magnetem, wykup reklamy google i meta ads, a nie zaśmiecasz miasta papierem.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: rozdawanie ulotek to chyba najgorszy pomysł na promowanie czegoś xd co ty się chłopie dziwisz ze tak mało tych ulotek rozdają jak ludzie mają to tak bardzo w dupie i jak już je wezmą to na 90% wyjebią je do kosza, coraz bardziej się utwierdzam że żeby pisać książki nie trzeba być szczególnie bystrym
  • Odpowiedz
@BlackBlack: nie masz wlasnej dzialalnosci? przeciez to standard, ze pracownik NIGDY nie wykona tyle pracy co wlasciciel.
Kiedys mieszkalem obok skupu makulatur. Rozne firmy tonami tam zwoziły ulotki. I tak dziewczyny uczciwe, bo mogly je wszystkie #!$%@? do rzeki w Lodzi.
Moze zatrudnij listonoasz, zeby roznosil ulotki po mieszkaniach.
Poza tym, teraz nikt ksiazek nie czyta. Mogles juz film nagrac.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Daj cynk jaki to ebook, żebym wiedział czego nie kupować. I przestań marnować papier na jakieś gównoulotki. A zapłać szpecom od reklamy w necie. W którym roku ty żyjesz? xD

Wszystkie historie pięknie opisane w odpowiednim mrocznym i zimnym klimacie, ponad 200 stron "mięsa" wzbogacone o zdjęcia, relacje świadków, sądowe zeznania oskarżonych i z dokładnymi adresami dokonanych morderstw.


To już ocenią czytelnicy, nie ty.

PS.
jediwolf - @BlackBlack: Daj cynk jaki to ebook, żebym wiedział czego nie kupować. I p...

źródło: bait

Pobierz
  • Odpowiedz
@BlackBlack: op jest bogiem emarketigu. Wymyślił historyjkę o roszczeniowej młodzieży, a łykopki jak zwykle łykły bejta i kilka tysięcy osób przeczytało o jego ebooku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Przyznaję, stawki za tę robotę dałeś chyba w miarę ok, nie oceniam też, czy ilość ulotek, które rozdały hostessy jest dużo czy mała, tutaj nie mam zadania ale...

za sam pomysł z marketingiem ulotkowym lecisz na czarno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3/4 tych ulotek ląduje w najbliższym koszu.

Btw. Ktoś z #lodz taką ulotkę otrzymał?
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Ty tak serio?

Walnij reklamę na Meta (Instagram,Facebook). Targetowaną na Łódź oraz zawęź jakoś grupę odbiorców. Wiek, płeć, cokolwiek co uważasz za rozsądne (albo lepiej zrób odwrotnie xD). Zrób ciekawą stronkę sprzedażową (byle nie taki kołczerski badziew). I coś tam na pewno się sprzeda.

Teraz niby jest przesyt produktów cyfrowych, ale moim zdaniem dobry materiał zawsze się obroni.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: chłop se stanął na godzinkę, pewnie w godzinach szczytu i zrobił przelicznik wciskania ulotek na akord...

A wziąłeś pod uwagę, że w ciągu dnia zmienia się:
- natężenie przechodniów
- ich rodzaj
- przechodnie się powtarzają (ktoś idzie 2 raz tą samą trasą
  • Odpowiedz
W 7 godzin rozdała ok. 500 ulotek. Nie robiłem wcześniej takich akcji, wydawało mi się, że to raczej słabym wynikiem, więc po pierwszym dniu jej podziękowałem.


@BlackBlack: 7 h x 60 min. = 420 min. / 500 ulotek = 1 ulotka co 50 sek. dobry wynik, nie licząc przerwy na sniadanie, ludzi zagadujących o książke itp.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: co to za pomysł żeby ebooka reklamować ulotkami na ulicy xD w dzisiejszych czasach masz tyle możliwości profilowania, reklam na facebooku, tiktoku, google, X (twitter), można spróbować stworzyć jakiegoś virala

a ty ulotki rozdajesz na ulicy xD to ja tak się reklamowałem ponad 10 lat temu i chodziło i punkt stacjonarny w mieście i już wtedy gówno to dawało xD
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Mirku na tych ulotkach to oferuj ludziom ten pierwszy rozdzial do sciagniecia kodem QR czy winny podobny sposob i jasno zaznacz ze "cos dostaja" a nie tylko moga sobie kupic. Zamiesc tez moze jakis bardziej "miesny" fragment z ebooka, cos na wzor tylnej okladki ksiazki.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: rozdawanie ulotek w dzisiejszych czasach? I jeszcze te narzekanie na młode pokolenie. Co Ty Janusz, urwałeś się z lat 90-tych?
Zamiast żalić się i płakać, jaka to dzisiejsza młodzież leniwa, sprawdź sobie, jak wygląda profil innej wykopowiczki @kvoka która również pisze o podobnych tematach, co ty.

Wrzuć przykładowy materiał na mirko. Jak się przyjmie, to ludzie sami kupią Twojego ebooka.
A jak będzie słabe, to żadne ulotki nie
  • Odpowiedz
@BlackBlack kiedyś jakis głupek chciał rozliczać mojego kolegę na podstawie ilości rozdanych ulotek, więc zaczęły ładować bezpośrednio w koszu. Bardzo w firmie byki zadowoleni ile ich schodzi :)
  • Odpowiedz
@BlackBlack #!$%@? z tym marnowaniem papieru i #!$%@? ludzi. Za kase którą zmarnujesz na ulotki i ulotkarzy lepiej było wykupić reklamy w roźnych miejscach, portalach itp.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Zrób stanowisko które zainteresuje przechodniów na którym będą mogli Porozmawiać z autorem.. Wciskanie ulotek nie działa i jest bezsensu. Ja osobiście biorę ulotki, od razu ściskam w kulkę i #!$%@? do najbliższego kosza.
  • Odpowiedz