Wpis z mikrobloga

Przelozony wydarl sie na mnie dzis przy wszystkich na hali, bo niby cos bylo zle zrobione i zwalono wine na mnie, az byl siny na twarzy od tego pilowania mordy, po czym za godzine okazalo sie, ze to wina kontroli jakosci, gdzie zle odczytali rysunek techniczny i wszystko jest jednak ok.

Nie uslyszalem slowa przepraszam. Zwalniac sie?

#kolchoz #januszex #pracbaza #januszerka #produkcja
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miscellanous: kiedyś na produkcji zdechł komp od maszyny ale wystarczyło przywrócić system z backupu. Easy peasy. Nastąpiło jednak małe przeoczenie, że backup był trzy dni do tyłu czyli programy na maszynę były delikatnie nieaktualne. No i te delikatnie nieaktualne wyroby pojechały do klienta xD winą obarczono kontrolę jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miscellanous: jeśli jesteś specjalistą, którego będzie musiał szukać i zapiecze go dupa, to tak.
Jeśli jesteś zastępowalnym robolem, to tylko odetchnie z ulgą, żeś sam poszedł, jeszcze wśród innych roboli wyjdzie na jego.
  • Odpowiedz
@miscellanous: jeśli jesteś dość odważny to idziesz do niego i mówisz mu, że oczekujesz oficjalnych przeprosin, premię uznaniową za dobrze wykonywaną pracę. Następnego dnia idziesz na el quattro dwutygodniowe, żeby odpocząć od debila
  • Odpowiedz
@miscellanous: 1) to nie Twoja wina, a mimo to dostałeś opieprz
2) nawet jeśli byłaby Twoja wina, to darcie ryja w obecności innych było słabe i niewykluczone że się powtórzy

powinien zwołać wszystkich i tak samo jak Cię oskarżył, powinien przeprosić - bez tego, ja bym uciekał z tego januszexa
  • Odpowiedz
@miscellanous: Zwalniać może nie, wiem też że przełożony powinien pójść po rozum do głowy i sam przeprosić ale ja na Twoim miejscu jakbym go widział to bym go zaczepił i powiedział coś w stylu ''widziałeś jednak okazało się że to nie moja wina'' i zobaczyć jego reakcje. Mam wywali lache to bym mu naplul w ryj i się zwolnił
  • Odpowiedz
zwalniać. praca nie jest od słuchania darcia mordy xd

@GryllowameWazyvva:
Ok, a jak ktoś realnie #!$%@? to pracodawca nie może ot tak zwolnić ani nawet wydrzec mordy XDDDD
Czyli taki fajne podejście działa tylko w 1 stronę?
Nie co bym był za darciem mordy, ale zakładam, że tez jesteś zwolennikiem szybkich zwolnien pracowników .... bo rozumiem, że jestes obiektwny w podejściu? ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz