Wpis z mikrobloga

Przelozony wydarl sie na mnie dzis przy wszystkich na hali, bo niby cos bylo zle zrobione i zwalono wine na mnie, az byl siny na twarzy od tego pilowania mordy, po czym za godzine okazalo sie, ze to wina kontroli jakosci, gdzie zle odczytali rysunek techniczny i wszystko jest jednak ok.

Nie uslyszalem slowa przepraszam. Zwalniac sie?

#kolchoz #januszex #pracbaza #januszerka #produkcja
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zgłoś mobbing


@let_it_be: nie przejdzie, jeżeli było to jednorazowe zachowanie.

Definicja z kodeksu pracy (art. 94( 3) § 2):

Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.
  • Odpowiedz
@miscellanous: Nawet jakbym zepsuł coś i by mi z pyskiem szef wyleciał to bym wyszedł a jakby dalej sapał zgłosił. Już to przerabiałem w pierwszej pracy, zaufaj mi jak masz takiego szefa to uciekaj bo żadne pieniądze nie są warte zdrowia psychicznego. Plus tak jak ludzie piszą zgłaszaj od razu mobbing to gość może oberwie po dupsku jeszcze.
  • Odpowiedz
  • 195
@miscellanous Idź do niego i powiedz, że skoro miał odwagę drzeć mordę przy wszystkich to niech teraz przeprosi. Inaczej to cały zakład będzie wiedział, że można na Ciebie się drzeć jeździć po Tobie i tak nic nie zrobisz.

Jak masz inną pracę na boku, to idź po prostu złóż wypowiedzenie, bo tacy ludzie najczęściej nie panują nad sobą cały czas więc będzie darł ryja co jakiś czas.
  • Odpowiedz