Wpis z mikrobloga

Przelozony wydarl sie na mnie dzis przy wszystkich na hali, bo niby cos bylo zle zrobione i zwalono wine na mnie, az byl siny na twarzy od tego pilowania mordy, po czym za godzine okazalo sie, ze to wina kontroli jakosci, gdzie zle odczytali rysunek techniczny i wszystko jest jednak ok.

Nie uslyszalem slowa przepraszam. Zwalniac sie?

#kolchoz #januszex #pracbaza #januszerka #produkcja
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale Wy nie rozumiecie. Zgłasza się zdarzenie w HR wskazujące na znamiona mobbingu, każde zgłoszenie musi trafic do akt. Nie trzeba od razu skazywać, sądzić sie itp. Jeśli za pół roku sie sytuacja powtórzy znów spacerek do HR i wtedy juz pracodawca ma grubo.
  • Odpowiedz
@miscellanous 1 PKT - Przypadkowe nieumyślne p------------e;
5 PKT- Niby nieumyślne p------------e;
10 PKT - Zwykła p----------a w cztery oczy z przełożonym bez świadków;
20 PKT - Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć;
30 PKT- P------------e w obecności świadków;
40 PKT- S--------------a w cztery oczy z
  • Odpowiedz
Najwazniejsze, zebys pozwolil wyjsc skierownikowi z twarza z afery, jednoczesnie skierowal jego w---w/nerwy/czysta nienawisc na kogos innego.


@PurpleHaze: też nie tak.

Nawet gdyby faktycznie OP popełnił błąd na produkcji, nikt nie ma prawa drzeć się przy wszystkich na całą halę, podejrzewam że razem z epitetami. Nie wolno pozwalać sobie na takie zachowanie względem siebie. Jak już, zanim się cokolwiek wspomni i błędzie innych, powiedziałbym że jakim prawem mówi do mnie
  • Odpowiedz
@miscellanous: polecam mieć wywalone na krzyki przełożonego. Praca jest od pracowania a nie od przepraszania od przelozonego. Jest ktoś nad nim wyżej? Jeśli tak to zglaszaj wyzej że darł mordę. Jeśli nie to machnąć ręką i jak ci to pasuje to się zwalniać.
  • Odpowiedz