Wpis z mikrobloga

Przelozony wydarl sie na mnie dzis przy wszystkich na hali, bo niby cos bylo zle zrobione i zwalono wine na mnie, az byl siny na twarzy od tego pilowania mordy, po czym za godzine okazalo sie, ze to wina kontroli jakosci, gdzie zle odczytali rysunek techniczny i wszystko jest jednak ok.

Nie uslyszalem slowa przepraszam. Zwalniac sie?

#kolchoz #januszex #pracbaza #januszerka #produkcja
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieBendePrasowac: to wszsytko pieknie brzmi na papierze i z perspektywy biurka i fotela.
Gorzej jak robisz na produkcji, masz majstra i kierasa i wlasnie #!$%@? detal za 5k. Albo pospieszyles sie i #!$%@? przerobke, bo ci sie wydawalo.
To sa emocje, to jest stawianie do porzadku, to sa metody ktorymi karmiono tego majstra, jego poprzednika i poprzednika.

Do wyboru czesto masz to albo, magazyn amazonu, gdzie tez sie beda na
  • Odpowiedz
Po ilości komentarzy i plusujących widać, że w środowisku pracy słowo "mobbing" jest tak samo nagminnie i nieodpowiednio używane jak słowo "rasista" przez murzynów.

Najpierw sprawdźcie czym jest mobbing (wg prawa), a później wypisujcie głupoty
  • Odpowiedz
@miscellanous: Ło Panie, nie wiem ile bym musiał zarabiać, żeby słuchać darcia mordy. To zabawne ale brak poszanowania pracownika to brak poszanowania pracy. Ja bym sie zwolnił z dnia na dzień nie dając info wcześniej.
  • Odpowiedz
@miscellanous: Szef po prostu na tobie odreagowuje stres i agresje. Najlepiej to iść na kadry i opowiedzieć sytuacje najlepiej z jakimś pokwitowaniem a potem i tak się zwolnić bo prawdopodobnie trafiłaś na wredną mendę która prędzej czy później zrobi ci na złość.

Za #!$%@? swojej pracy masz możliwość otrzymać
a) upomnienie z wpisem do akt (praca)
b) kary finansowe
c) dyscyplinarkę
ale generalnie ryja nikt nie powinien drzeć.
  • Odpowiedz
@miscellanous: Najlepiej się popłakać na wykopie i nic z tym nie zrobić. Jak pozwalasz żeby ktoś darł na Ciebie ryja w pracy to już jesteś niewolnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz