Wpis z mikrobloga

@G06DbT: To szkolenie ludzi by sami siebie cenzurowali :) Na wykopie też działa, masz opcję gdzie możesz sobie włączyć lub wyłączyć cenzurę w wulgarnych słowach, ale i tak trzeba dodawać gwiazdeczki kiedy masz to wyłączone bo maćki z moderacji :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Aokx: niestety dzisiaj na Zachodzie oskarżenie o rasizm to jest jak oskarżenie o bycie czarownicą w Średniowieczu.
  • Odpowiedz
@Aokx beka z prawactwa bo w Polsce mieliśmy więcej farbowanych lisów niż Francuzi. U nich wszyscy urodzili się we Francji i są z nią związani od dziecka. My braliśmy Olisadebe, Perquisa, Eugena, Rogera, Casha i chu wie kto tam jeszcze się przewinął.
  • Odpowiedz
@G06DbT: Facebook #!$%@? automatyczne bany za niektóre słowa. Fanpage'e specjalnie cenzurują nawet takie słowa jak "sex", "kill".

Prowadzę fanpage pewnego klubu sportowego. Za cytat z wywiadu "zabić ducha gry" post spadł z rowerka i trzeba było się odwoływać. Z kolei wywiad w formie video, gdzie dwóch gości siedzi przy stole i rozmawia o piłce też mi zrzucili za...nagość.

Po prostu algorytmy są #!$%@? i ludzie tego unikają. Jak ktoś wyżej
  • Odpowiedz
@Aokx: @Ulic_Qel_Droma @pwone

Tą przyśpiewka miała jeszcze jeden element, który zauważyłem, że sporo obrazków celowo (lub przypadkiem) omija. W oryginale był jeszcze jeden wers.

„Jak #!$%@? transwestyta Mbappe, jego matka jest Nigeryjką, a ojciec Kameruńczuk”
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma: ja to rozumiem, że chodzi właśnie o „zmiany” narodowości Francuzów, gdzie ich rodzicie są różnych narodowości, ale emigrują do Francji i stają się Francuzami. Tak jak facet urodził się facetem, ale chce być kobietą, więc jest transwestytą, tak samo oni - ich rodzice są np Nigeryjczykami, ale emigrują do Europy i ich dzieci są już niby Francuzami.

Myślę, że to mieli na myśli Argentyńczycy śpiewając ten wers o Mbappe
  • Odpowiedz
  • 2
@Danzuo: no to nawet jeśli to jest to obraźliwe. Ale skąd tu rasizm? Nigeryjki nie można nazwać Nigeryjką czy Kamerunczyka Kamerunczykiem?
  • Odpowiedz