Wpis z mikrobloga

Jak Filiks, co własna partia wykorzystuje jej ból po stracie syna, drze mordę na jakiegoś PiSowskiego przygłupa na komisji, to wykopki walą konia, a jak Zajączkowska wypomni von der Leyen, że ściąga kolorowych przybyszów na europejskie ulice, to jest odwalanie trzody xD Wy to macie ładnie we łbie poprzestawiane

#konfederacja #polityka #bekazwykopkow #heheszki #takaprawda #bekazpodludzi #bekazlewactwa
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 36
Pani Zajączkowska robi show pod tik toki i nie ma wpływu na nic.


@dqdq1: Nie wiem czy robi show pod tik tok, ale im więcej osób taki filmik zobaczy i odniesie się do niego pozytywnie, tym lepiej. Rosnąca niechęć do lewicowych euroentuzjastów jest wskazana.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: wytrzymajcie jeszcze dwa tygodnie, tym razem się uda.

Wyznawcy konfederacji chcą udawać silnych ale żadnej siły nie mają. Więc jeśli się pytałeś dlaczego się śmiejemy to właśnie dlatego. Partia rozbita pomiędzy dwie frakcje i Braun którego nikt nie chce.
  • Odpowiedz
  • 3
Wyznawcy konfederacji chcą udawać silnych ale żadnej siły nie mają


@dqdq1: Mam to w dupie, partia to tylko narzędzie, może być Konfederacja, może być jakaś inna za 5-10 lat, dla mnie ważne są konkretne tematy, a nie partyjny interes

Dla mnie Zajączkowska może nawet dupę pokazać gołą, a Konfederacja mieć 7 %, jeśli finalnym efektem działań polityków uniosceptycznych w Europarlamencie będzie rosnąca niechęć do zwolenników federalizacji UE i pronarodowy zryw
  • Odpowiedz
@Kopyto96: to chyba dlatego Urszula dostała więcej głosów niż poprzednio. No ale wytrzymajcie jeszcze 2 tygodnie i na bank się uda.

W procesie sprzedaży istnieje takie pojęcie jak kreacja potrzeb klienta. Już mieliśmy protesty rolników które się zwinęły po wyborach. Taki ważny temat.
  • Odpowiedz
  • 3
to chyba dlatego Urszula dostała więcej głosów niż poprzednio.


@dqdq1: Mam gdzieś jej głosy, cel jest długofalowy, nie interesuje mnie kto tam na nią głosował w PE. Liczą się ludzie, nie politycy w Brukseli.

No ale wytrzymajcie jeszcze 2 tygodnie i na bank się
  • Odpowiedz
@Kopyto96: sam widzisz że wyborcy konfederacji mogą się rzucić na nowy twór jeśli ich obecny wybór stanie się za mało interesujący.

Już przerabialiśmy tajne bunkry pod cpk, jedzenie robaków. Cała pułapka tego typu publiki polega na tym że nie możesz niczego zmienić - musisz wymyślać coraz nowe problemy.
I nie da się ich wymyślać będąc u władzy bo ten system sprzedażowy polega jedynie na negowaniu działania władzy.
  • Odpowiedz
: Nie wiem czy robi show pod tik tok, ale im więcej osób taki filmik zobaczy i odniesie się do niego pozytywnie


@Kopyto96: jak na razie to konwersja na poziomie poniżej 3%

Dane dostarczył instytut chłopskiego rozumu L3stko
  • Odpowiedz
Mam 28 lat. Nie spieszy mi się jak starym dziadom z PRL. Dla mnie cele mogą być osiągnięte i za lat 20.


@Kopyto96: To ziarno to zaczal siać korwin ponad 30 lat temu, obawiam się że jeśli coś z tego wyrosnie to będzie Ci już wszystko jedno albo zaczniesz grać na socjal żeby na jesień życia było Ci dobrze
  • Odpowiedz
@Kopyto96: nawet sam namawiałem do głosowania na konfederację zamiast na PiS ze względu na to że czerpią z tej samej puli wyborców.

PiS może coś znaczyć i mieć jakiś wpływ w europarlamencie.

Konfederacja nie może.

Czasem nagrają tiktoka, ich wyborcy będą zachwyceni. Tyle. Bez ciągłego spamu nikt nawet nie zwróciłby uwagi.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 W jaki sposób Ursula von der Leyen “ściąga kolorowych przybyszów”? Dasz przykład jakiejś decyzji, która do tego prowadzi, czy wolisz walić sobie do kacapów bez sprawdzania?
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ciocia Filiks straciła dziecko, bo peryferia PiSowskiej mafii uruchomiły akcję szczucia na nią, gdy za dużo pytała o Lasy Państwowe i szmateckiego. Tu popelniła błąd, bo życia syna za pytanie o PiSowskie złodziejstwo na pewno świadomie by nie oddała.

Zajączkowska realizuję agendę państwa grożącego anihilacją Polski, czyli wymordowaniem twojej rodziny, twoich przyjaciół i ogólnie zapowiadającego nuklearne zrównanie z ziemią tego, co dla ciebie ważne. Każda jej wypowiedź wygląda jak
  • Odpowiedz
@ish_waw:

Trzeba być totalnym odklejeńcem żeby wysnuć wniosek, że każda krytyka polityki UE zbliża nas do wojny nuklearnej z Rosją. xD

Przecież jakby taka Rosja chciała zaszkodzić UE to właśnie wspierałaby pomysły typu masowe przyjmowanie islamskich imigrantów.
  • Odpowiedz