Wpis z mikrobloga

W 25,5 miesiąca przejechane 85 tys. km. Skoda Fabia III Kombi 1.0 MPI 60 KM w gazie.
W ciągu kolejnych ok. 3 miesięcy zrobię kolejne parę tys. km i Fabia przestaje być moim daily, bo trochę zmieniła się mi koncepcja pojazdowa (przede wszystkim: potrzebuję większego auta - przesiadam się na Dacię Jogger). Niemniej, o Fabii mogę jedynie powiedzieć same dobre słowa, że zacna maszyna. Zaplusuj aby oddać respekt.
(więcej fotek w komentarzach)

Wołam @r5678 @cwlmod @gisot i innych, co nie mogli naczekać się nowych fotek czarnej strzały.

#samochody #motoryzacja #pokazauto #skoda #vagboners
Adamfabiarz - W 25,5 miesiąca przejechane 85 tys. km.  Skoda Fabia III Kombi 1.0 MPI ...

źródło: 449824056_17072404

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem kiedyś Upa, czyli generalnie o połowę mniejsze auto, z 1.0 ale TYM WZMOCNIONYM 75km i to już nie jechało, non stop gaz w podłodze (żeby się rozpędzać do przepisowych prędkości), a co dopiero w tej Fabii :D :D
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz miałem wynajętego takiego Joggera jak poleciałem na joba zagramanicę na parę dni. Nigdy w życiu nie jeździłem gorszym autem, a miałem okazję poruszać się na dłuższych trasach różnymi wynalazkami pokroju Opel Corsa B/C, Primera P11, Renault Clio 1, A klasa 1 gen.
Ta Dacia nie dość, że nie jedzie i wyprzedzenie ciężarówki na prostej drodze jest dla niej wyzwaniem, to jeszcze jej właściwości jezdne można porównać do taczki. Fabia prowadzi
  • Odpowiedz
Mam Mondeo MK4 2.0 TDCI 115KM i powiem ci, że daje radę.


@BornToDie69: Focus mk3 po lifcie - 1,5TDCi 95@120KM, na hamowni przed zmianą mapy wyszło 117KM. Daje radę, ale powyżej 130 kmh spalanie rośnie strasznie. Ale to auto mam do miasta, na trasy jeżdżę ostatnio XC60 MHEV 214KM, tu można powiedzieć że daje radę, mimo tego że to kloc jest.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: wiem ze te wpisy sa glownie zeby #!$%@? ludzi. Mimo ze moja Skoda vs Twoja to dwa inne swiaty, bo jezdze superbem, to moj ojciec ma taka Fabie. Poza tym ze jest plastikow i troche ślimaczy to nadal uwazam ze jest to calkiem sprytne i fajne autko w dobrej cenie i jakosci. Jakbym mial brac dupowoz do miasta to wlasnie taka fabia abo polo
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Ufarciło Ci się. Naklejki na szybach nie podlegają homologacji (poza kilkoma). I w razie wypadku ubezpieczyciel nie wypłaciłby odszkodowania, a policja może zabrać Ci dowód rejestracyjny.
  • Odpowiedz
Średnie roczne spalanie tej bryki to 6,2 L lpg + 0,3 L benzyny / 100 km


@Adamfabiarz: 60 KM i spalanie 6,5 L? Mam ceeda 140 KM i średnie mam na poziomie 7L - bez szaleństw.
  • Odpowiedz