Wpis z mikrobloga

  • 692
@Kam_sekwaw: Czy ja dobrze rozumiem, że zadali to pytanie z 3 predefiniowanymi odpowiedziami i dopiero w przypadku jak ktoś powiedział inne to pytali o szczegóły? Jeśli tak to pięknie zmanipulowane badanie pchające jednocześnie dwie narracje kredyty drogie i brak mieszkań(słynne 2 mylyjony).

Co za ch uje...
kdgc - @Kam_sekwaw: Czy ja dobrze rozumiem, że zadali to pytanie z 3 predefiniowanymi...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
dopiero w przypadku jak ktoś powiedział inne to pytali o szczegóły


@kdgc: tak jest w większości ankiet chyba.

Mnie bardziej ciekawi dlaczego badania i ststystyki takiego wsparcia maja limit wieku. Jak do 35 r.z. nic nie kupisz to przestajesz być brany pod uwagę.
  • Odpowiedz
  • 101
@Kam_sekwaw: Nie dziwie się, że nie chcieli Ci tego wysłać. To badanie to jest jawny żart z logiki XD, o ile w ogóle się odbyło, bo firma to srogi krzak XD.
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: To jest badanie? Pójdę pod pierwszego lepszego monopola albo inną biedronkę i zankietuje 50 okolicznych meneli i to badanie na podstawie ich odpowiedzi będzie bardziej rzetelne, niż ten syf co tutaj jest zaprezentowany. Ktoś posmarował by był dupochron w postaci takiego "badania", by potem ministerek mógł się nim posiłkować w wywiadach, tylko te cholerne wykopki drążą i drążą i musiało zostać upublicznione, bo tak to kto by to weryfikował.
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw to badanie to jawny wał i zostało zrobione pod tezę. Co świadczą zadawane pytania z proponowanymi odpowiedziami. Oraz wnioski same się wykluczają.
  • Odpowiedz