Wpis z mikrobloga

W 25,5 miesiąca przejechane 85 tys. km. Skoda Fabia III Kombi 1.0 MPI 60 KM w gazie.
W ciągu kolejnych ok. 3 miesięcy zrobię kolejne parę tys. km i Fabia przestaje być moim daily, bo trochę zmieniła się mi koncepcja pojazdowa (przede wszystkim: potrzebuję większego auta - przesiadam się na Dacię Jogger). Niemniej, o Fabii mogę jedynie powiedzieć same dobre słowa, że zacna maszyna. Zaplusuj aby oddać respekt.
(więcej fotek w komentarzach)

Wołam @r5678 @cwlmod @gisot i innych, co nie mogli naczekać się nowych fotek czarnej strzały.

#samochody #motoryzacja #pokazauto #skoda #vagboners
Adamfabiarz - W 25,5 miesiąca przejechane 85 tys. km.  Skoda Fabia III Kombi 1.0 MPI ...

źródło: 449824056_17072404

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zmalała mi o 80-90% liczba incydentów typu miganie światłami czy podjeżdżanie pod tylni zderzak, bo i tak wiedzą, że szybciej nie pojadę.


@Adamfabiarz: wiesz co jeszcze bardziej zmniejsza te incydenty? jazda prawym pasem i nie ładowanie się na lewy komuś przed maskę, #!$%@? po całej polsce busem, raz kojarzę że ktoś mi migał, na a1 ale to dlatego że musiałem uciekać od skody która stwierdziła że wyprzedzi tira w momencie
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz czyli wydałeś na pierdzika jakieś 80k którym zrobiłeś 85k km i go już zmieniasz? Przecież to porażka finansowa XD a miałeś pajacu jeździć nim 20 lat aż ceramika z kołpaków nie zejdzie
  • Odpowiedz
@MZ23 co nówka to jednak nówka :) moj jeszcze za granice nie wyjechal, ale od grudnia zrobiłem po PL 8k a pracuje fully remote ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@serczester: do Dacii trzeba dorosnąć albo się odpowiednio zestarzeć. Sam jeździłem przez większość życia V6 ale jak zaczęły pożerać ogromne pieniądze to z uśmiechem wyjechałem z salonu Dacia 1.0 😀
  • Odpowiedz
  • 2
@r5678: Fotki robione smartphonem dobrej klasy Samsung Galaxy.

@AgresywnyKaloryfer Jeżdżę niewiele szybciej. Zwykle 115 na tempomacie. 120 nie przekraczam nigdy. Cel ma taki, żeby ci z tyłu widzieli, że szybciej nie pojadę. Po naklejeniu tych nalepek o 80-90% zmalało mi podjeżdżanie pod zderzak oraz miganie światłami.

@Sai50 Żaden czołg. Na pusto ale w pełni zatankowana ta Skoda
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz najpierw myślałem o Fabii, ale Fabia z mocniejszym silnikiem i tempomatem kosztowała w okolicach 90 tysięcy zł. Tutaj mam troszkę ponad 100 i już fajne wyposażenie - grzana przednią szyba, najwyższa kierownica z prawdziwej skóry, grzane dupy, panorama, czarna podsufitka. Troszkę mi się marzyły takie parametry :)
  • Odpowiedz
  • 0
@MZ23: Oki. Ja miałem budżet 100k i ani grosza więcej.

@Raz_na_ruski_rok Nie da rady zmienić. Fabia dalej będzie zarabiać na sobie - jako auto firmowe w mojej spółce (pracownicy będą nią dojeżdżać do miejsca wykonywania pracy), więc nick może pozostać.
  • Odpowiedz