Wpis z mikrobloga

Kurde bele mireczki, mam problem. Może ktoś coś doradzi. U mojej mamy od jakiegoś czasu nastąpiło pogorszenie wzroku, oraz ogólna apatia, ciągle zmęczenie. Dzisiaj dała się mówić żeby kupić glukometr i sprawdzić cukier. Cały czas oscyluje wokół 300, a teraz wieczorem wynik to 370. W jaki sposób można jej pomóc aby zbić ten cukier. Nigdy się nie leczyła na cukrzycę. Najbliższy termin do lekarza to najwcześniej przyszły tydzień. Istnieją jakieś domowe sposoby, a może hardhor, i puki co bardzo mała dawka insuliny? Mam znajomego który ma cukrzycę, myślę że nie będzie problemu z tym żeby użyczył insuliny. Będę wdzięczny za informację i pomoc. #cukrzyca #medycyna #apteka
patryk747 - Kurde bele mireczki, mam problem. Może ktoś coś doradzi. U mojej mamy od ...

źródło: temp_file7068967939698154200

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 80
@Klatwa_Borsuka zapytałem tylko, też jestem w szoku, nigdy nie miałem z cukrzyca do czynienia dlatego proszę o zrozumienie. Nie podaje żadnej insuliny. Jedziemy na sor, w takim razie. Bardzo dziękuję wszystkim za podpowiedzi.
  • Odpowiedz
@patryk747: na początek sor i jak najszybciej ogarnijcie poziom cukru. Przy wysokim lecą na początek nerki i układ nerwowy, a potem już bardzo szybko leci dalej. Tak na już do pić dużo wody. Nerkom łatwiej jest poozbyć się nadmiaru glukozy. No i SOR
  • Odpowiedz
  • 0
@SynMichaua wzrok się pogorszył u mojej mamy. Oczywiście o niczym nikomu nie mówiła. Wyszło to jak ja przycisnąłem. Takie kwiatki. To jest osobą która nienawidzi chodzić do lekarzy, skarżyć się na swoje samopoczucie etc.
  • Odpowiedz
  • 3
@goly2024 wiem wiem. Ale proszę o zrozumienie. Nigdy nie miałem do czynienia z cukrzyca. Mama mi powiedziała o swoim samopoczuciu, poszperałam w internecie i wyszło że objawy są podobne do cukrzycy. Kupiłem glukometr, zrobiliśmy pomiary i zacząłem szukać podpowiedzi. To się działa dzisiaj, w ciągu ostatnich kilku godzin.
  • Odpowiedz
  • 7
@goly2024 już? Wyżyłeś się? Zadowolony? Zapytałem, bo od kliku godzin wiem że moja mama ma problem zza wysokim cukrem, nie od kilku dni. Od maksymalnie 5 godzin. Więc człowiek najpierw sonduje czyta etc. Międzyczasie jestem jeszcze w pracy, więc daj Pan spokój. Człowiek nie rodzi się z wiedzą tylko ja nabywa.
  • Odpowiedz