Wpis z mikrobloga

W 25,5 miesiąca przejechane 85 tys. km. Skoda Fabia III Kombi 1.0 MPI 60 KM w gazie.
W ciągu kolejnych ok. 3 miesięcy zrobię kolejne parę tys. km i Fabia przestaje być moim daily, bo trochę zmieniła się mi koncepcja pojazdowa (przede wszystkim: potrzebuję większego auta - przesiadam się na Dacię Jogger). Niemniej, o Fabii mogę jedynie powiedzieć same dobre słowa, że zacna maszyna. Zaplusuj aby oddać respekt.
(więcej fotek w komentarzach)

Wołam @r5678 @cwlmod @gisot i innych, co nie mogli naczekać się nowych fotek czarnej strzały.

#samochody #motoryzacja #pokazauto #skoda #vagboners
Adamfabiarz - W 25,5 miesiąca przejechane 85 tys. km.  Skoda Fabia III Kombi 1.0 MPI ...

źródło: 449824056_17072404

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adamfabiarz: Wideorejestratorem robiłeś te zdjęcia? to ewidentnie klatki z filmu z kamery lub fotka z kamery.
Ciekawi mnie czemu tak, masz klasyczny telefon z klawiaturą bez kamery czy jak? :D
  • Odpowiedz
naprawdę trzeba być nieźle poje...nym ty tak się podniecać przyrządem do jeżdżenia.


@sberatel: ale co w tym dziwnego, przecież żeby interesować się motoryzacją nie trzeba mieć klasyka czy egzotyka. Jak ktoś ma nie pożądany przez społeczeństwo samochód to ma zakaz interesowania się tym czy czerpania jakiejś radości z tego?
Tak samo można napisać o każdym hobby.
  • Odpowiedz
@Mayk3 ale farmazony piszesz gościu xD
Tylną szybę sobie możesz sprayem zamalować i nakleić ile chcesz naklejek, żaden dowód nie zostanie ci zabrany ;)
  • Odpowiedz
1.0 - 60 KM xDDD
Mam auto 160 KM i już mi zaczęło nie wystarczać, chociaż zbiera się ładnie bo waży 1 tonę. Przecież to czołg ta skoda, to samo Beemiarze, tacy cwani na swiatlach 200 koni mają ale ich auta ważą 2 tony a potem zdziwienie że ich małym gównem na swiatłach biore, predkosc maksymalną mają na pewno wiekszą ale spaliny na początku wąchają.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz 90k za Dacię to zdzierstwo, w tej kasie masz wiele fajnych używanych opcji, które są jeszcze młode i o wiele lepsze.


@dolor: Za te pieniądze można kupić obecnie Seata Arona 1.0TSI 95KM. Może mniejsze niż Jopgger, ale... jakoś nie mam zaufania do Dacii, mimo mojej sympatii do koncernu Renault.
  • Odpowiedz