Wpis z mikrobloga

W 25,5 miesiąca przejechane 85 tys. km. Skoda Fabia III Kombi 1.0 MPI 60 KM w gazie.
W ciągu kolejnych ok. 3 miesięcy zrobię kolejne parę tys. km i Fabia przestaje być moim daily, bo trochę zmieniła się mi koncepcja pojazdowa (przede wszystkim: potrzebuję większego auta - przesiadam się na Dacię Jogger). Niemniej, o Fabii mogę jedynie powiedzieć same dobre słowa, że zacna maszyna. Zaplusuj aby oddać respekt.
(więcej fotek w komentarzach)

Wołam @r5678 @cwlmod @gisot i innych, co nie mogli naczekać się nowych fotek czarnej strzały.

#samochody #motoryzacja #pokazauto #skoda #vagboners
Adamfabiarz - W 25,5 miesiąca przejechane 85 tys. km.  Skoda Fabia III Kombi 1.0 MPI ...

źródło: 449824056_17072404

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • 1
@JessePinkman38: Moja Skoda ma 60 KM. 80 KM to mają najnowsze MPI w Fabiach IV generacji.

@pytanie1 V max to 164 km/h. W praktyce by przekroczyć 160 km/h trzeba się nastarać, a i powyżej 150 km/h przyśpieszenie można liczyć z kalendarzem w ręku. W każdym razie, ja nie przekraczam nigdy 120.

@Lucider5 Średnie spalanie z ostatniego roku to 6,2 L lpg + 0,3 L benzyny.

@CzeskaKura_ZLOMBOL Bezpiecznie
  • Odpowiedz
  • 0
@jerzu70: To jest czarna strzała.
Akurat co do rynków, to w Polsce i Czechach IV generacja Fabii z silnikiem MPI była oferowana tylko w wersji 80 KM. A w Niemczech, Francji, UK, itd. oprócz wersji 80 KM była oferowana także wersja 65 KM (ten sam silnik, inny soft wgrany) do połowy bieżącego roku (teraz też już tylko wersja 80 KM jeśli chodzi o 1.0 MPI).

@crystalmethh Nie rozumiem pytania.
  • Odpowiedz
  • 2
Panowie (i panie) jak coś odpowiem wieczorkiem. Autko odpalone i zaraz jadę robić biznes w stolicy warmińsko-mazurskiego. Zaraz śmignę ostre 116 kmh po S7 i S51.

@grek_zorba: @RussianBoi2 @Redbulltabak @Wiotq @CzeskaKura_ZLOMBOL @Notes @WLADCA_MALP @bidzej @sigma @troloslaw @jerzu70 @crystalmethh @ZiomDobrzeKopci @sierramikebravo @dktr @JessePinkman38 @Operator_imadla @cwlmod @sberatel @ROCCO1 @BreathDeath @CzeskaKura_ZLOMBOL @
  • Odpowiedz
@ZiomDobrzeKopci: Mam Mondeo MK4 2.0 TDCI 115KM i powiem ci, że daje radę. 1870-180 na luziku. Wyprzedzanie jest już kłopotliwe jak mam pełne auto ludzi. Z drugiej strony te 115KM to jest to samo co wersja 140KM, i na hamowni ponoć ludziom wychodzi około 130KM
  • Odpowiedz