Wpis z mikrobloga

@raul7788: no fajnie minęło pół roku pis tyle nakradł i w więzieniu nadal nie ma nikogo. Nadal czekam i trzymam kciuki za zamknięcie pisiorów. Jeśli przez całą kadencję nikogo nie zamkną i będą tylko same komisje i to wszystko to przyznam symetrystom rację że pis po jedno zło.
  • Odpowiedz
chłopski rozum w płaskich umysłach smutnopoljaków sugeruje im że rząd zajmuje się tylko jedną rzeczą na raz? Myślę, że ściganie przestępców i oskarżanie ich przez prokuraturę nie stoi na przeszkodzie w pracy innych resortów


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: A czym te inne resorty się zajmują, że widać jakąś realną zmianę in plus? Pytam serio - czasem przy piwku dyskutuję ze znajomymi o polityce i zadaję pytanie: "Co konkretnie zmieniło się w Twoim życiu
  • Odpowiedz
A czym te inne resorty się zajmują, że widać jakąś realną zmianę in plus? Pytam serio


@Horkheimer: aa chłopie, ja tutaj nie odpowiem ci na takie pytanie, bo to czym zajmuje się każde poszczególne ministerstwo to zbyt szeroki temat by wplatać go do wątku o rozbijaniu suwpolskiej szajki. Myślę że wszelkie dane o strukturach i obowiązkach administracji państwowej znajdziesz bez problemu w internecie
  • Odpowiedz
@raul7788: blazenada pajaca ktory zamiast dbac o granice w czasie gdy polski zolnierz ginie od dzidy w gownie podnieca sie tym ze majac postawionego pachola na stanowisku prokuratora generalnego nie ogarnal sprawy usadzenia typa ktory niby mial tyle zarzutow, wiec zostalo zrobic na twitterku teatr dla debili, szczyt zenady.
  • Odpowiedz
aa chłopie, ja tutaj nie odpowiem ci na takie pytanie, bo to czym zajmuje się każde poszczególne ministerstwo to zbyt szeroki temat by wplatać go do wątku o rozbijaniu suwpolskiej szajki.


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Ależ ja to doskonale rozumiem i absolutnie nie chcę, żebyś mi wyszczególniał wszystkie prace nad projektami. Mam tu na myśli coś ogólnego, typu likwidacja podatku, wprowadzenie jakiegoś programu społecznego, rozwiązanie jakiegoś problemu X. Bo odnoszę wrażenie, że poza
  • Odpowiedz