Wpis z mikrobloga

Bez względu na nasze poglądy - jak gość cierpiący na demencję (i o charyzmie butelki) ma wygrać z jedną z najbardziej kultowych postaci historii współczesnej?

Ten zamach cementuje pozycję Trumpa jako światowej legendy jeszcze mocniej, a jego dzisiejsze zdjęcie z flagą w tle będzie kiedyś we wszystkich podręcznikach. Amerykanin przez duże A. Uosobienie amerykańskiego snu. Urodzony „winner”, który dokona czegoś historycznego i „odbije” Biały Dom w tak spektakularnych okolicznościach.

W Stanach mają #!$%@? na pragmatyzm. Liczą się emocje. Trump je dostarcza. Jego zachowanie po zamachu to było po prostu coś niezrozumiałego. Zamiast panikować dalej grał swoją rolę. Przeżył zamach i obrócił sytuację na swoją korzyść w ciągu kilku sekund. Być może to psychopata, może socjopata - nie zmienia to faktu, że gość jest chodzącą legendą.

GOAT

#usa
Tywin_Lannister - Bez względu na nasze poglądy - jak gość cierpiący na demencję (i o ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Poza tym przyjaciel Putina, chce zakończyć pomoc dla Ukrainy, przyjaciel Epsteina, chce wyjścia USA z NATO i do tego podniósł podatki. Jeszcze podczas swojej kadencji zadbał, żeby co roku podatki dla zwykłych ludzi rosły (wiem, bo mnie to dotyczy również). Partia obsadzona członkami rodziny, i do tego obecnie RNC wygląda jak PIS jeżeli chodzi o sztuczną religijność.
  • Odpowiedz
Kultowo zdradzał żony, oszukiwał ma podatkach i permanentnie kłamał?


@kobiaszu: No obiektywnie jak Clinton i kupa amerykańskich preyzdentów. Biden niestety też nie jest bez winy(choć z innych pobudek), a jego syn jest po prostu głupi i chciwy i pogrąża ojca.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister ty za darmo takie bzdury piszesz? Trump to turbo przegryw, z niczym sobie nigdy nie poradził ani z firmą,ani z rodziną ani z covidem ani z polityką. Serio brak mi słów aby napisać co musisz mieć w głowie aby o tej chodzącej porażce pisać goat
  • Odpowiedz