Wpis z mikrobloga

K0nfiarze: to wcale nie tak, że my jesteśmy rasistami. Sprzeciwiamy się tylko nielegalnej imigracji lewaku, żeby do naszego kraju nie napłynęli przestępcy i terroryści. Przebywający legalnie nam nie przeszkadzają.

Też K0nfiarze, gdy jeden z ich liderów przedstawił czarnoskórego asystenta w swojej kancelarii. Auauuauauauuauaua, hurrrrrrr durrrrr, murzyna zatrudnił, żeby się lewakom przypodobać. Auauauauuauauau, no dajcie spokój kto to widzioł.
Auauuauauauauuauauau, Wielka Bolzga Katolicka. Matka Boska była Polką ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak swoją drogę ciekawe co czuje Mentzen, który wprawdzie jest cyniczny, ale w miarę kumaty i rozgarnięty życiowo. Kiedy zdaje sobie sprawę, że wszedł w sojusz polityczny z narodowcami i braunistami na poziomie 40 IQ. Ciekawe czy prywatnie nie ma takiego, WTF co ja robię tu? Ja chciałem tylko wolnego rynku i krzewienia paróweczkowej ekonomii.

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #polityka #konfederacja
Lambo994 - K0nfiarze: to wcale nie tak, że my jesteśmy rasistami. Sprzeciwiamy się ty...

źródło: temp_file5823763099496590093

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Tak swoją drogę ciekawe co czuje Mentzen, który wprawdzie jest cyniczny, ale w miarę kumaty i rozgarnięty życiowo. Kiedy zdaje sobie sprawę, że wszedł w sojusz polityczny z narodowcami i braunistami


@Lambo994: ani trochę nie jest mi go szkoda, niech zbiera co zasiał xD
  • Odpowiedz
@Lambo994: w sumie to nie do końca rozumiem, co memcen chciał osiągnąć tym postem. Myślał, że lewactwu się przepalą styki, bo murzyn? xD Chyba zapomniał przez moment w jaki elektorat celuje i z jakimi środowiskami jest utożsamiany xD
  • Odpowiedz
  • 12
@Schwarzenberger: Ależ oczywiście. Mi również nie jest szkoda ludzi udających głupszych niż są, którzy postanowili gładko wjechać do parlamentu bazując na elektoracie troglodytów poprzez jego radykalizację oraz mobilizując go. A potem powoli stają się "ofiarami rewolucji, która pożera własne dzieci", bo elektorat w przeciwieństwie do polityków nie będzie się w większości szybko cywilizował. Zwłaszcza jeśli został nakręcony.

Zajączkowskiej też już się obrywa na twitterku, że nagrała filmik w którym powiedziała,
  • Odpowiedz
  • 16
@AlbertoBarbosa: Nie jest chyba wielką tajemnicą, że Mentzenowi marzy się koalicja z PiS-em i stanowisko ministra finansów. Podobnie jak i Wiplerowi, który też takowej koalicji by chciał. Bosak też jest na tak. Tylko problem w tym, że PiS, który dostaje w wyborach 6-7 mln. głosów. Również od wyborców centro-prawicowych a nawet centrowych. PiS, który marzy o zwycięstwie wyborów prezydenckich 2025, chcący przeciągnąć znaczną część centrum do siebie.Nie wejdzie w koalicją
  • Odpowiedz
Kiedy zdaje sobie sprawę, że wszedł w sojusz polityczny z narodowcami i braunistami

@Lambo994: Akurat Sommer to ani narodowiec ano braunista tylko 'wolnościowiec'
  • Odpowiedz
  • 2
@revente: Akurat wrzuciłem screen Sommera, bo to jedna z bardziej znanych postaci tego środowiska. Natomiast na TT jest mnóstwo komentarzy, które po tym zdjęciu z czarnym asystentem albo potepieniu przez Bosaka i Mentzena odklejonego Wyrzykowskiego, uderzały właśnie w nich. Być może część to booty, ale część to dosyć legitne profile, które często się tam udzielają. Tak już niestety bywa, że jak się celuje w środowiska skrajne. To potem każda oznaka
  • Odpowiedz
Ja chciałem tylko wolnego rynku i krzewienia paróweczkowej ekonomii.


@Lambo994: zapomniałeś, że mówisz o "człowieku", który zabroniłby aborcji w wyniku gwałtu (dlatego człowiek w cudzysłowie bo jako przedstawiciel tego gatunku nie chce być utożsamiany z tym prymitywem)
  • Odpowiedz
@AlbertoBarbosa: Duża atencja dla małego człowieka to raczej przekleństwo. Zawsze w końcu wychodzi jaki z niego temblak z ego podbitym przez gawiedź i przez to zbyt dużą wiarą we własne zdolności mentalne: patrz Mentzen, czy Stanowski ujadający że obejrzał reklamy w kinie. Mentzen akurat lubi się chwalić jaki to on nie jest sprytny i jakich to stategii i analiz nie robią w Konfie, a często tylko udowadnia, że kwadratową głowę
  • Odpowiedz
K0nfiarze: to wcale nie tak, że my jesteśmy rasistami.

Też K0nfiarze, gdy jeden z ich liderów przedstawił czarnoskórego asystenta w swojej kancelarii. Auauuauauauuauaua, hurrrrrrr durrrrr,


@Lambo994: Lewica uczy sie czym jest Konfederacja odcinek 2137.

W kólko mozna powtarzac, ze Konfa nie mowi jednym glosem w kwestiach spolecznych. Mowi jednym glosem jedynie w kwestiach ekonomicznych i to wlasnie kwestie ekonomiczne sa w
  • Odpowiedz
@Lambo994 oni nigdy się nie nauczą albo mają to gdzieś. Ich radykalni wyborcy zawsze ich zjedzą gdy tylko zrobią coś co im się nie spodoba. Tyle, że silni, niezależni koniarze będą udawać że nic się nie stało. Tak jam będzie tutaj albo gdy Dziambora wyzywali od aktorów jak trafił do szpitala z covidem.

Zawsze podaje przykład Hołowni, z którego się konfiarze smieja, że płaczek. Ale Hołownia jak napisał za co idą
  • Odpowiedz
@Dentka7 to obywatele mają wybierać demokratycznie, a nie posłowie wewnątrz partii. Nie ma u nas bezpośredniego wyboru posłów, jak zagłosujesz na wolnosciowca z konfy to może się okazac, że twoje głosy pójdą na zamordyste. I nawet Konfa nie mówi jednogłośnie w kwestiach ekonomicznych.
  • Odpowiedz
I nawet Konfa nie mówi jednogłośnie w kwestiach ekonomicznych.


@Gerard_z_Libii: Caly program Konfy to tylko kwestie ekonomiczne. Jesli ktos z Konfy glosuje przeciw swojemu programowi tzn. ze znajduje sie w zlym miejscu albo prowadzi jakies dywersyjne dzialania.

Nie ma u nas bezpośredniego wyboru posłów, jak zagłosujesz na wolnosciowca z konfy to może się okazac, że twoje głosy pójdą na zamordyste.


To jest problem z polskim systemem wyborczym a nie z
  • Odpowiedz
Tak swoją drogę ciekawe co czuje Mentzen, który wprawdzie jest cyniczny, ale w miarę kumaty i rozgarnięty życiowo. Kiedy zdaje sobie sprawę, że wszedł w sojusz polityczny z narodowcami i braunistami na poziomie 40 IQ.


@Lambo994: No na pewno nie zdawał sobie sprawy z tego co robi. Przecież wcale nie byli tacy od początku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Braun też jest kumaty, filmy kręcił, zna go cała Polska, do
  • Odpowiedz