Wpis z mikrobloga

K0nfiarze: to wcale nie tak, że my jesteśmy rasistami. Sprzeciwiamy się tylko nielegalnej imigracji lewaku, żeby do naszego kraju nie napłynęli przestępcy i terroryści. Przebywający legalnie nam nie przeszkadzają.

Też K0nfiarze, gdy jeden z ich liderów przedstawił czarnoskórego asystenta w swojej kancelarii. Auauuauauauuauaua, hurrrrrrr durrrrr, murzyna zatrudnił, żeby się lewakom przypodobać. Auauauauuauauau, no dajcie spokój kto to widzioł.
Auauuauauauauuauauau, Wielka Bolzga Katolicka. Matka Boska była Polką ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak swoją drogę ciekawe co czuje Mentzen, który wprawdzie jest cyniczny, ale w miarę kumaty i rozgarnięty życiowo. Kiedy zdaje sobie sprawę, że wszedł w sojusz polityczny z narodowcami i braunistami na poziomie 40 IQ. Ciekawe czy prywatnie nie ma takiego, WTF co ja robię tu? Ja chciałem tylko wolnego rynku i krzewienia paróweczkowej ekonomii.

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #polityka #konfederacja
L.....4 - K0nfiarze: to wcale nie tak, że my jesteśmy rasistami. Sprzeciwiamy się tyl...

źródło: temp_file5823763099496590093

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślał, że lewactwu się przepalą styki, bo murzyn? xD


@AlbertoBarbosa: On generalnie lubi trollować i prowokować. Tutaj pewnie pomyślał, że wrzuci takie zdjęcie i będzie o nim głośno - no i jest.

>Caly program Konfy to tylko kwestie ekonomiczne.


@Dentka7: A zauważyłeś, że zawsze jak przychodzi do głosowania nad sprawami ekonomicznymi, to są idealnie podzieleni, a w tych światopoglądowych jedynie udzielają się i głosują razem?
  • Odpowiedz
a co złego w byciu rasistą obecnie?


@getin: To samo co było w nim złego nieobecnie 50 albo 100 lat temu. Albo jest się przeciwko nielegalnej imigracji i chce uniknąć wpuszczania niesprawdzonych osób. Natomiast legalnie przybywające jednostki, chcące pracować, kształcić się i integrować są pożądane dla gospodarki. Albo jest się prymitywem, który ocenia ludzi przez pryzmat religii, koloru skóry, włosów itp.

Ja jestem ciekaw jak nasi narodowi geniusze ekonomii bez
  • Odpowiedz
Ja jestem ciekaw jak nasi narodowi geniusze ekonomii bez imigrantów rozwiązaliby problem braku rąk do pracy przy dzietności 1.17 oraz bezrobociu 4.9 %.


@Lambo994: ja mam rozwiazanie: sprowadzanie ludzi z azji wschodniej i ameryki poludniowej zamiast z afryki i bliskiego wschodu. wytlumacz teraz czemu nie mam racji.
  • Odpowiedz