Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości skąd u wykopków taka niechęć do Anglii, nawet w meczu z Holendrami.
Dla mnie Holendrzy to najbardziej ksenofobiczne, rasistowskie, aroganckie społeczeństwo w Europie. Przekonani o swojej wielkości spoglądają na innych z wyższością - a nas mam wrażenie traktują najgorzej.
Warto przypomnieć mecz Legii i to jak traktowali Polaków.

#mecz #pilkanozna
  • 8
  • Odpowiedz
@Pepperek przecież Anglicy to samo. Dwa retardy, ale Holandia jakimś cudem mogłaby wygrać w finale. A tak to nie dość że #!$%@? do domu, to jeszcze angole mają giga podnietę, przed klasycznym #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Pepperek Holendrzy są różni przede wszystkim ale nie powiedział bym, że to ksenofobiczne albo rasistowskie społeczeństwo, kiedyś przyjechałem tu do pracy na magazynie w grupie znajomych i Holendrzy traktowali mnie w pracy raczej źle,
Rok temu zacząłem pracować tu w swoim zawodzie i nie odczułem żadnej niechęci, wręcz przeciwnie. Poza tym nic o tym nie wiem bo mieszkam w Brabancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak z ciekawości skąd u wykopków taka niechęć do Anglii, nawet w meczu z Holendrami.

Dla mnie Holendrzy to najbardziej ksenofobiczne, rasistowskie, aroganckie społeczeństwo w Europie. Przekonani o swojej wielkości spoglądają na innych z wyższością - a nas mam wrażenie traktują najgorzej.


@Pepperek: Odpowiem na swoim przykładzie, osobiście nie przepadam przede wszystkim za totalnie wszystkimi reprezentacjami które chodzą z takim k#w^@ zadartym nosem Francja, Holandia. Anglia jest właśnie jedną z
  • Odpowiedz