Wpis z mikrobloga

Mirki na placu boju zostały dwa hothatche segmentu B
I nie potrafię się zdecydować na konkretny egzemplarz.
Ktoś z Was ma bądź miał możliwość jazdy tymi modelami? Co byście wybrali? Auto będzie autem daily a nie tylko weekendówką.

Fiesta ST200 2017 vs Clio IV RS Trophy 2017

Za Clio przemawia wydech Akrapovic, tylna para drzwi i trochę automat jeśli na daily

Za Fiestą świetne fotele, ST200 będzie mniej tracić na wartości a do tego auto daje poczucie jedności z kierowcą no i jest w manualu co daje frajdę z jazdy

#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #ford #renault
Atypical - Mirki na placu boju zostały dwa hothatche segmentu B
I nie potrafię się zd...

źródło: 1000010285

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Alinoe_83: z ciekawości wszedłem na OtoMoto i znowu mętlik, rozbitek za 107k a kolejne sztuki z mniejszymi przebiegami w okolicach 80... Gość z tym 107 odleciał?
  • Odpowiedz
@Atypical nie mam pojęcia jak ksztaltuja się ceny w Polsce. Tu w NL za zadbane niebite S1 z przedzialu 2015-2017 z przebigiem około 60kkm trzeba zapłacić coś w stylu 20-25k euro. Zanim się zadecydujesz jedz obejrzyj jakaś sztukę. Niech Cię właściciel przewiezie na prawym chociaż. Gwarantuje ze na inne auta już nie spojrzysz tym samym okiem.
  • Odpowiedz
@Atypical: kolega w pracy przesiadł się w tym roku z Clio 3 RS do Fiesty i jest zadowolony, dał coś koło 90k pln.
Ale osobiście wolałbym Renault.
1) Bo lubię tą markę :D
2) Automat (EDC ma swoje bolączki, ale która skrzynia ich teraz nie ma).
3) Pięć drzwi to jednak must have.
4) Myślę jednak że łatwiej będzie wyrwać zadbane Clio jak Fiestę.
  • Odpowiedz
@Alinoe_83: i 200 koni w ośce jest szybsze od 400+ (nie napisałeś które AMG, więc zakładam najsłabszą)
? Na jakimś torze to tak, bo E to jednak ciężka limuzyna.
  • Odpowiedz
@11mariom nie mam zielonego pojęcia ale mogę sprawdzić za jakiś czas jak przyjdzie mi obd2. Tak z ciekawości sprawdziłem ile ma taki mercedes. Wd danych katalogowych 4.6 ale to nie ma opcji tak samo że katalogowo on Pali 11l w mieście. Kumpel ma go od nowości, jeździ dużo, ponad 35k km rocznie i średnie spalanie wychodzi mu ponad 13.5l. Średnie nie w mieście.
  • Odpowiedz
@moglesznamizjednejwazy: oj frajda frajda jak jeszcze masz biegi przy kierownicy i wóz który technicznie pamięta lata 30 to się prowadzi inaczej niż współczesne auta. Każdy przejechany metr to przygoda fajnie to w zakrętach się zachowuję, i ta kierownica wielka i ludzie patrzący się na ciebie i robiący zdjęcia! Dziś manual czy automat daję taką samą frajdę, czyli nie wielką przemieścić się z punktu A do B i od tyle (
Lardor - @moglesznamizjednejwazy: oj frajda frajda jak jeszcze masz biegi przy kierow...

źródło: 140764_PU928_Krakw_ptla_agiewniki_13.09.2023.

Pobierz
  • Odpowiedz
@Atypical korzystanie z autocasco upewni następnego nabywcę w historii pojazdu, że był bity, co raczej jest czynnikiem obniżającym cenę.

Wybieraj auto które pasuje Ci tu i teraz. Sugerowanie się co będzie za 10 lat gdy czynników jest tak wiele jest bez sensu. Do tego czasu już zapomnisz że go miałeś i będziesz czym innym jeździć
  • Odpowiedz