Wpis z mikrobloga

jak taktownie dać lasce znać, ze ze wzgledu na jej nadmierna wage (ukrywana przed spotkaniem dosyc) i dyskomfort z tym zwiazny podczas wspolzycia nie chce kontynuowac relacji?
chce ja jak najmniej skrzywdzic

#zwiazki #rozowepaski #tinder
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@heater: myślę, że nie powinieneś jej skreślać, ze względu na nadwagę. Może być wartościową osobę, powinieneś dać jej szansę. Na początek zasugeruj, żeby poszła na siłownię i ograniczyła w----------e jak świnia.
  • Odpowiedz
@heater: zaraz zaraz, widziałeś, że jest gruba i pomimo to ujeżdżałeś? Albo jesteś zdesperowany albo masz coś nierówno pod deklem. Trzeba było myśleć przed, teraz się okaże, ze jest w ciąży i po Tobie.
  • Odpowiedz
@heater: Kolega chyba skończy jak bohater tej pasty

przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera

przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem telefon z twarzy i widzę, że na ekranie pojawiła się inna dziewczyna. wniosek był prosty - podczas upadku nosem musiałem ją przesunąć, pytanie tylko czy w lewo, czy w prawo. mój dylemat został rozwiany, kiedy następnego dnia dostałem powiadomienie, że tinder znalazł dla mnie parę. Sylwia. jak oglądałem jej zdjęcia to dostałem szmerów serca. chciałem ją odparować, ale nie chciałem jej robić przykrości, bo widziałem, że była aktywna. pewnie by sobie pomyślała, że przyjrzałem się jej bliżej i doszedłem do wniosku, że jest paskudna. miałaby rację, ale chciałem być dla niej miły, więc zostawiłem tę parę.


napisała. chciałem być miły, więc odpisałem. ciągnęła rozmowę przez trzy godziny, a ja nie chciałem robić jej przykrości, więc z nią cały czas gadałem. tak jak ja lubi sagę i scrabble. zaproponowała spotkanie. chciałem być miły, więc
  • Odpowiedz
@heater: Powiedz jej że jest gruba i życz powodzenia (neutralnie) ale istnieje ryzyko że szmata bedzie się mścić. Jak chcesz być soyboi to tłumacz się a jak chcesz być dyplomatyczny to po prostu ghosting.
  • Odpowiedz