Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm
Iza Adamczyk
Wiem że czytasz wykop
Mam jedną prośbę: Zrob coś z tymi fałdami na brzuchu. Jesteś bezrobotna. Masz setki godzin na ćwiczenia.
Jak wy mówicie w tej piramidzie? - Zainwestuj w siebie.
Zacznij ćwiczyć.
zaq22 - #frajerzyzmlm 
Iza Adamczyk
Wiem że czytasz wykop
Mam jedną prośbę: Zrob coś ...

źródło: Iza Adamczyk 2024

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 19
@Cmee_: ale tu chodzi o tuszę, a nie wzrost albo krzywy nos.
Jak najbardziej taki przytyk jest na miejscu, bo to wybór każdego z nas żeby nie byc ulancem
  • Odpowiedz
@sernik_siostry_eutanazji: ale nawet nie o to chodzi. Ten miecz ma dwa ostrza. Co pomyśli osoba, która ma moment piramidziarskiego zawahania i postanowi doedukować się na tagu, a będą tu jakieś bezsensowne podśmiechujki z zupełnie nieistotnych rzeczy? Hejterzy jak c--j, którzy nic sensownego do powiedzenia nie mają, liderzy mieli rację. I cyk, człowiek już wpadał w objęcia etatu, z którego siłą został przez takich orłów wyrwany. |
  • Odpowiedz
@Cmee_: Słabe to jest naganianie osób, które jej piszą, że są w trudnej sytuacji, mają chorego bliskiego i zastanawiają się czy nie rzucić stałej pracy. Ona powinna być j----a do skutku, społeczny ostracyzm dla takich oszustów
  • Odpowiedz
przytyki co do wyglądu to już słabe ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Cmee_: nie, wskazanie nadwagi i bycia ulańcem to nie przytyk, to diagnoza stanu niebezpiecznego dla zdrowia w średnim i długim okresie czasu. Przytykiem do wyglądu mogłoby być stwierdzenie że ma kartoflaną twarz.
  • Odpowiedz