Wpis z mikrobloga

Witam, miał być spacer o 3:50 ale niestety zaspałem

tak samo jak miały być spacery wczoraj i przedwczoraj

Jednak takie spacery wymagają samodyscypliny żeby wstawaj rano i spacerować

Nie zważając na to co się stało spaceruje dalej

2# dzień spacerowania z tagu #grubywstal

Waga 82,5
Wzrost 178

#mirkokoksy #mikrokoksy #bieganie #biegajzwykopem #spacer #spacerujzwykopem #zmiananalepsze #zdrowie #przegryw #pytanie #kiciochpyta #pomocy #sport #bekazgrubasow
GuPerko1 - Witam, miał być spacer o 3:50 ale niestety zaspałem

 tak samo jak miały b...

źródło: 1000004667

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ark00: @BornToDie69 macie coś wspólnego z siłownią? Bo chyba nie skoro nie rozumiecie, że jak on nigdy nie ćwiczył i nie miał dużo wspólnego ze sportem to przy takiej wadze może mieć spory bf bo ma mało mięśni. A najpierw lepiej niech schudnie a nie robi mieśnie jak ma nadwagę
  • Odpowiedz
macie coś wspólnego z siłownią? Bo chyba nie skoro nie rozumiecie, że jak on nigdy nie ćwiczył i nie miał dużo wspólnego ze sportem to przy takiej wadze może mieć spory bf bo ma mało mięśni


@smieszek321: bf może mieć spory bo widzę jaki ja mam, a ile mogę mieć mięśni więcej od niego? 5kg? 10?
  • Odpowiedz
stary, 82,5kg przy 178 to nie tak źle, grubasem nie jesteś


@cnka: a uważasz tak bo?
Tak się składa że przy 178cm wzrostu możesz mieć 85kg i być dociętym jak i mieć 70kg i wyglądać grubo, wszystko zależy od proporcji mięśni. Jak facet jest tak zwanym skinnyfatem to nic z tego nie zrobi a możesz mieć też po prostu słabą genetykę. Na mirkokoksach był nawet typ który robił niezłe wyniki
  • Odpowiedz