Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Uwielbiam ten moment, gdy wyprzedzam tira na ekspresówce, a pod dupę podjeżdża mi rozpędzone, stare BMW w combi. Za kierownicą widzę marszczącego brwi frustrata, ktory rozpoczyna litanię przekleństw, a obok niego siedzi jakaś blondi. Błyskają długie.

Manewr robię prawidłowy, na liczniku standardowa prędkość do wyprzedzania. I rozpoczyna się festiwal #!$%@?.

Podjeżdża pod samą dupę, macha łapami. Lewy pas to nie kółko różańcowe, ale sprawa jest przegrana. Bo po lewej ja, na prawo tir, nie ma wyjścia, nie przejdzie nawet poboczem.

Wtedy wchodzę ja cały na ch#$ ci w d$@# frustracie. Zawsze zdejmuję nogę z gazu i upewniam się, czy aby na pewno bezpiecznie wykonuję manewr wyprzedzania. Spoglądam dla pewności w lusterka i aby nie kusić losu, kończę wyprzedzanie z ogromną dokładnością i starannością. Upewniam się, że na prawym pasie jest dla mnie miejsce, ze odległość od wymijanego tira jest odpowiednia. Kieruneczek i powolutku, powolusieńku zjeżdżam na prawy pas.

Furiat jest już bordowy na ryju. Żywo gestykuluje, #!$%@? pod nosem. Przejeżdżając obok patrzy groźnie w boczną szybę, na co obdażam go najszerszym uśmiechem, na jaki mi morda pozwala.

W tym miejscu frustrat może wykonać markowanie szybkiego zjazdu na mój pas, żeby mnie "nastraszyć", więc trzymam się bliżej prawej krawędzi jezdni. Lepiej dmuchać na zimne, w końcu nie chcemy się pozabijać. Banan wciąż na ustach i jedziemy dalej.

W półeczce czeka gaz pieprzowy i pałka teleskopowa, gdyby kolega chciał się zatrzymać i pogadać. Wszystko pięknie się nagrywa przód/tył.

Czuję dobrze człowiek. Do zobaczenia w w/w okolicznościach przyrody, przyjaciele z #bmw!

#motoryzacja #polskiedrogi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 59
  • Odpowiedz
@fortron: Trochę jak z tym nożownikiem z Krakowa. Dawaj, dawaj, pokaż na co cię stać! Ala #!$%@?, dostałem nożem

To samo na ulicy. Jakaś pieprzona moda na prowokowanie debili za kółkiem, zamiast trzymać się od takich z daleka
  • Odpowiedz
Uwielbiam ten moment, gdy wyprzedzam tira na ekspresówce, a pod dupę podjeżdża mi rozpędzone, stare BMW w combi.


@mirko_anonim: a weźcie mi powiedzcie jak to zrobić, bo tez bym chciał takich spotykać, a tymczasem robię po 30-40k, dużo ekspresówkami i autostradami i takich nie spotykam, mimo że tylna kamera tylko czeka.

To są jakieś specjalne pory?
Czy moze jakiś specjalny sposób jazdy? ;)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Za jakieś wymachiwanie łapami, miganie długmi i tym podobne powinni z bomby zabierać prawko, kierować na badania. Kurvva ciekawe czy jak idą chodnikiem to też drą pi$dę na ludzi, że ktoś za wolno idzie i muszą go wyprzedzić. 20 letnie bmw i audi posklejane na trytytki i piankę montażową, ale to nie wpływa na pracę silnika hehe. A potem w mediach "chlip chlip, czemu odszedł tak młodo, czemu ta
  • Odpowiedz
Niesamowite jest to ze jezdze praktycznie caly czas trasy autostradami, a w tym roku chyba z raz ktos mi zamrugał długimi, nie mowiac juz o podjezdzaniu pod zderzak i machaniu łapami, a jezdze okolice 140-160km/h, wiec wedlug narzekaczy z internetu co kilometr powinienem miec audi jadace 200 i mrugajace xD
w czwartek robilem trase 1k km, to z 6 razy jadac lewym te 140, jakis debil ktory dojezdza do tira jadac 100-110
  • Odpowiedz
@mirko_anonim na autostradzie rozumiem, ze wyprzedzasz tira majac 140kmh. A jak rozpoczynasz manewr to wjezdzasz juz rozpedzony. Kiedys pod piotrkowem tryb. Klientka mi wyjechala tak bo chciala wyprEdzic tira, tylko skubana ze 140 wyhamowala mnie do 90. Gowno i trepy by z niej zostaly jakbym nie zdazyc
  • Odpowiedz
@Golfinho @mirko_anonim i po co takimi akcjami nakręcać bezmózga w gruzie? Nawet jak nic nam nie zrobi, to może potem z frustracji wyżyć się na kimś innym. Nagrać, wysłać na policję jeśli coś #!$%@? - i #!$%@? z nim, potem dostanie pamiątkowy mandacik albo kilka i będzie musiał sprzedać gruza.

Wchodząc w spór z idiotą jesteś na przegranej pozycji - sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem (
  • Odpowiedz
@robertx:

Ale najważniejsze że pokazałeś innemu kierowcy kto tu rządzi. Tylko nie wiem kto z was dwóch jest większym frustratem xD


Odezwał się właściciel samochodu bawarskiej fabryki silników.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jestem lepszy bo robię na złość innym, jestem lepszy więc celowo tamuje ruch, prowokuje niebezpieczne dla siebie i innych uczestników ruchu sytuacje.

Tak, jesteś lepszy bo po wszystkim krzykniesz rikord widijo i na najbliższej stacji polecisz zmienić pieluchę z ekstazy bo przez chwilę coś od ciebie zależało xDD
  • Odpowiedz
@robertx ale o co ci chodzi? Koleś dobrze wyprzedza. A co innego ma zrobić? Pofrunąć? A że po chwili zdjął nogę z gazu i auto zwalnia, no cóż, może się wystraszył tego z BMW ¯_(ツ)_/¯. A może ty też jeździsz tak jak ten z tego BMW i uważasz że trzeba ci ustąpić, nawet jak nie ma miejsca?
  • Odpowiedz
@enron a co innego można zrobić w tej sytuacji niż dokończyć wyprzedzanie i zjechać na prawy pas przed tira? A że kierowca bmw ma pianę na pysku bo ktoś przed nim robi to zbyt wolno, to jego problem. To jest ruch drogowy, czasem nie da się pośpieszyć ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja to jakiś #!$%@? jestem, bo przed manewrem wyprzedzenia, oceniam czy zdążę wyprzedzic tira. Tak by nikogo kto się. Spieszy lewym pasem nie zblokować xD myślałem że to jest normą... Ot taka zwykła kulturka...
  • Odpowiedz