Wpis z mikrobloga

Wczoraj spotkałem znajomego ze studiów- gruby, zero stylowki, gorsza praca od mojej, zakolak i ma żonę całkiem ladna (wg mnie taka mocna 6/10)...
Dlaczego? Bo poznał ją w czasach studenckich.
Oczywiście, gdyby się rozwiódł to z takim wyglądem nie miałby czego szukać na obecnym rynku matrymonialnym ale wykorzystał swoje "okienko okazji " i udało mu się oszukać przeznaczenie

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpasek
  • 49
  • Odpowiedz
@GomiGomi: to nie 50-latkowie wykupywali mieszkania tylko 70-80-latkowie. 50-latkowie nie doczekali się mieszkań, bo po transformacji spółdzielnie przestały budować. Zostaliśmy z książeczkami mieszkaniowymi wartymi mniej niż 1 m kwadratowy mieszkania.
  • Odpowiedz
@Maxior99: based
Mam takiego znajomego, kolegę - jak zwał tak zwał, poznałem go jeszcze w czasach studenckiej gównopracy z 9-10 lat temu, ogólnie człowiek w porządku, ale niemniej jego obraz nie był delikatnie mówiąc najkorzystniejszy - nadwaga, zaniedbany, zawsze nieogarnięte długie włosy, znoszone ubrania, nawet z higieną było tak sobie (można było go poczuć). I nie chodzi o to że z niego szydzę, nakreślam tylko obiektywnie obraz osoby, pominę pracę
  • Odpowiedz
na przekazanie takich czy innych genow nie ma gwarancji. Mozesz byc 10/10 jak i twoja rozowa i możecie miec chore niedorozwiniete dziecko. Ale to jestes wiedza na poziomie gimnazjum.


@matti-nn: Gwarancji nie ma, ale jest dużo większe prawdopodobieństwo, że ładne dziecko urodzi się z ładnych rodziców niż z brzydkich.
  • Odpowiedz
Ale wysyp normików w komentarzach, czyżby efekt wakacji, urlopów? Klasycznie piszą 'jak wygląda na prawdę życie' ale z perspektywy człowieka który nigdy nie był pogardzanym XD Jak zawsze, różowe okulary.

Prawda jest taka że

Oczywiście, gdyby się rozwiódł to z takim wyglądem nie miałby czego szukać na obecnym rynku matrymonialnym ale wykorzystał swoje "okienko okazji " i udało mu się oszukać przeznaczenie


Związał
  • Odpowiedz
wizualnie pewnie tak, ale chyba wazniejszy jest mental, na co jako rodzic masz duzy wplyw.


@matti-nn: Mental się zwykle bierze z wyglądu. Co prawda są ludzie, którzy są dynamiczni pomimo braku urody albo introwertyczni przystojniacy, ale jednak większość ludzi się zachowuje adekwatnie do swojego statusu genetycznego. No i dynamina nie daje za wiele w przypadku relacji damsko-męskich gdy jest się brzydkim.
  • Odpowiedz
@rafal4432: mam 39 lat, od 14 lat nikogo już nie szukam

postanowiłem uświadamiać młodych chłopaków, że albo jesteś pierwszym kobiety albo jesteś dla niej kołem ratunkowym

rozumiem, że Ty wziąłeś sobie wycierucha po chadzie i dlatego Ci dupsko pęka, że ludzie mają RIGCZ i nie zaprzedali godności dla wiadra xD
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: patrząc przez twój pryzmat to tak, mam żonę która nie była dziewicą jak ją poznałem, hańba mi. Ważne że już żyjemy ze sobą 10 lat mamy dziecko, a to co o mnie myslisz to mam głęboko w dupie. Szkoda mi natomiast młodych chłopaków którzy łykają tą waszą spaczoną ideologię. Jestem tylko ciekawy czy jak poznasz fajną kobietę to nie zatracisz swoich ideałów.
  • Odpowiedz
@rafal4432: a nie jest Ci szkoda, że te chłopaki są całe życie okłamywani przez swoje partnerki, których pierwszym wyborem był inny samiec?

Jestem tylko ciekawy czy jak poznasz fajną kobietę to nie zatracisz swoich ideałów.

Odpowiedz


@rafal4432: Typie, mam 39 lat. Czas na randki, poznawanie się i śluby jest w młodości. Dokładnie wtedy, gdy robią to wszystkie kobiety i wybrani mężczyźni. Na #!$%@? mam brać wycierucha po Kimś? Jak wybrała, tak ma. Nic mi do tego. Co wy #!$%@?
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: dokładnie tak, ja byłem na tym rynku i miałem na studiach laskę spokojnie 9/10 (dorabiała jako modelka).
Pojechałem za granicę na kilka lat i odtąd na kobietę z daleka .mogę tylko popatrzeć.
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: czytam te twoje wypociny i dokładnie wiem co z ciebie za typ. Skrzywdzony chłop, którego żadna nie chciała, ale żeby podbudować swoje ego wchłonął ideologię która pasowała do narracji. Jak byś dostał szanse nawet od takiej 3/10 to byś skakał pod niebiosa i wyparł się wszystkiego co głosisz. Ale tej szansy nigdy nie dostaniesz bo masz odrażający charakter. Wiem że wyzywanie innych od cuckow sprawia Ci ukojenie bo usprawiedliwia
  • Odpowiedz