Wpis z mikrobloga

Wczoraj spotkałem znajomego ze studiów- gruby, zero stylowki, gorsza praca od mojej, zakolak i ma żonę całkiem ladna (wg mnie taka mocna 6/10)...
Dlaczego? Bo poznał ją w czasach studenckich.
Oczywiście, gdyby się rozwiódł to z takim wyglądem nie miałby czego szukać na obecnym rynku matrymonialnym ale wykorzystał swoje "okienko okazji " i udało mu się oszukać przeznaczenie

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpasek
  • 49
  • Odpowiedz
@Maxior99: @matti-nn 100% racji, ale do mnie dotarło już za późno. Koledzy, którzy pozakładali rodziny z pierwszymi dziewczynami, często jeszcze z lat szkolnych, gdyby dzisiaj wypadli na "wolny rynek" to zwariowaliby. Trochę, jak 50-latkowie, którzy wykupili mieszkania za 10k zdziwienie, że ich dzieci nie są wstanie zrobić tego samego obecnie.
  • Odpowiedz
@Maxior99: nie ma to jak usprawiedliwiać swoje niepowodzenia jakimś urojonym "okienkiem okazji" xD. Kiedy ono było otwarte i do kiedy? Ja już z was wszelkiej maści pilowców nie mogę, znajdziecie wytłumaczenie nawet jak byście się zesrali w gacie, to zwalicie to na kogoś innego. Chłop poznał laskę, spodobali się sobie i tyle. Może zacznij od siebie i coś w sobie popraw a nie szukasz wymówek.
  • Odpowiedz
Chłop poznał laskę, spodobali się sobie i tyle.


@rafal4432: bardziej laska się sparzyła na chadzie i łaskawie dała "szansę" beciakowi i teraz ten biedny cuck robi za podnóżka, a 0ski za każdym razem jak ich mija na mieście drwi w duchu przypominając sobie co wyprawiał z przykładną żoną frajera xD
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: skąd wiesz że tak jest w tym przypadku? Bo chłop jest gruby? Zachowujecie się identycznie jak Julki, którymi tak gardzicie. Musisz być wysportowany, modny i zarabiać milion rocznie bo jak nie to jesteś beciak xD żyjecie w tej swojej bańce i nie wiecie jak wygląda świat poza nią.
  • Odpowiedz
jak facet max 3/10 i ma zone 6/10 nie badac miliarderem to nie jest oszukanie przeznaczenia?


@Maxior99: nie jest. Może to jest dla ciebie dziwne ale czasem tak bywa że ludzie się kochają nie mając nadmiaru kasy ani urody.
Zamknąłeś się w swojej bańce i oceniasz ludzi przez pryzmat własnej osoby. Jak sam zauważyłeś nie jest tak jak być powinno wg ciebie.
  • Odpowiedz
@Maxior99: takie są realia większość związków z czasów szkolnych i studenckich mają największe szanse na przetrwanie też widuje takie pary z czasów szkolnych normiki z zakolami brzuchy i całkiem mocne 5/6 ich żony i każdy z nich jakaś tam robota i średniej klasy samochód gdyby wypadli z rynku to na tag by zawitali ale muszą uwazać bo presja hipergamiczna może dopaść każdego a takich też znam
  • Odpowiedz