Wpis z mikrobloga

Kurde czy można w internecie napisać że za czasów pisiorow żyło mi się zajebiście? Xd pamiętam jak za czasów PO wchodziłem w dorosłość to dostałem kopa na mordę przez totalny brak pracy. Z ziomkami staliśmy pod klatką i piliśmy piwska dostając hajs od rodziców którzy również nie mieli za dobrze... Za czasów PiS-u kolezanka 18 lat dostała pracę od ręki i zarabia konkretny piniondz bo nadal się uczy i ma brutto=netto..Rodzice potrafią mi teraz dawać hajs na odchodne bez żadnych problemów...chociaż go już nie potrzebuję

PS.oby młodych nie spotkało co mnie bo wiadomo kto wrócił do władzy xd #polityka #pis #polska #wpiszdupy
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FeniFiker: a teraz na spokojnie, słyszałeś o dzietności i o wyżu demograficznym.

Jak wchodziłeś do pracy to z Tobą było około 200-250K chętnych, urodzonych w tym samym okresie. Jak Piś #!$%@?, że teraz jest fajnie, bo dzięki nim niskie bezrobocie, bo na rynek pracy wchodzi 40-50K młodych, a spada około 70K emerytów.
  • Odpowiedz
  • 2
@essla: za PO pracy nie było... Stary mój robotę co chwilę zmienial bo non stop redukcje etatów, można było iść na parkingowego albo na ulotki za marne grosze. Rok po rządach pisiorow w mojej firmie dało się podwoić ilość ludzi poprzez zwiększana mocno podaż towaru, później tych ludzi już nawet brakowało.. każdy mój znajomy łapał robotę nawet z klatki obok niepełnosprawny umysłowo wariat szedł do roboty. Teraz będzie z tym
  • Odpowiedz
zapytaj Tuska, bo z tego co słyszałem przez 8 lat rządu Pisu on był wszystkiemu winny. Więc doceń że Ci robotę załatwił.


@KrzaczekPl: teraz rządzi rudy a wszystkiemu jest winny pis. Debile się nie nauczą, że tylko i wyłącznie dlatego rządzą od 30 lat.
  • Odpowiedz
@FeniFiker ebać PiS, ebać PO. Czekam aż skończy się ten sztuczny konflikt i będą tym państwem rządzić ludzie, którzy zrobią faktyczne reformy gospodarcze a nie będą zajmować się takimi ważnymi sprawami jak to czy napoje energetyczne powinny być dostępne dla dzieci… serio? Czy to było takie mega ważne w kontekście; wojny, inflacji, problemu energetycznego? :/
  • Odpowiedz
  • 17
@essla Mówienie że PiS wszystko naprawił jest głupie, ale mówienie że op był sobie winien gdy stopa bezrobocia przekraczała powyżej 10% - tez. To były czasy że serio 8 zł na godzinę to była dobra wypłata na zlecenie, tak wiadomo inflacja i te sprawy, ale ogólnie było gorzej

Ale wiaodmo pewnie każdy mógł zostać programistą
Szalom - @essla Mówienie że PiS wszystko naprawił jest głupie, ale mówienie że op był...

źródło: z21029560FBW,Stopa-bezrobocia-Polsce

Pobierz
  • Odpowiedz
@FeniFiker: Uwielbiam, jak ludzie piszą coś takiego.

Weź teraz się zastanów, tak na spokojnie i spróbuj zrozumieć jedną rzecz. Polska podniosła się z gówna PRLu zaledwie kilkanaście lat wcześniej. Cały ten czas to bardzo dynamiczny rozwój, od stanu ujemnego do względnie porównywalnej sytuacji z cywilizowanym światem. Kiedy PO obejmowała władzę, byliśmy w UE zaledwie TRZY LATA. To jest absolutnie oczywiste, że w tamtym czasie żyło się relatywnie gorzej, bo takie
  • Odpowiedz
@dsliwa2: No pewnie, gwałtowny skok otyłości wśród dzieci, których i tak jest już niewiele względem poprzednich roczników to nic, coś co może poczekać…
  • Odpowiedz
@essla: Bo ludzie mieli ich już kompletnie dość? Afery, wieczny brak pieniędzy na wszystko i kłamstwa, że nie da się pomóc finansowo ludziom kiedy PiS już rok później pokazał wszystkim, że jednak można? Budżet w co drugim domu od razu skoczył do góry i każdy mógł pozwolić sobie na więcej.
  • Odpowiedz