Wpis z mikrobloga

Kurde czy można w internecie napisać że za czasów pisiorow żyło mi się zajebiście? Xd pamiętam jak za czasów PO wchodziłem w dorosłość to dostałem kopa na mordę przez totalny brak pracy. Z ziomkami staliśmy pod klatką i piliśmy piwska dostając hajs od rodziców którzy również nie mieli za dobrze... Za czasów PiS-u kolezanka 18 lat dostała pracę od ręki i zarabia konkretny piniondz bo nadal się uczy i ma brutto=netto..Rodzice potrafią mi teraz dawać hajs na odchodne bez żadnych problemów...chociaż go już nie potrzebuję

PS.oby młodych nie spotkało co mnie bo wiadomo kto wrócił do władzy xd #polityka #pis #polska #wpiszdupy
  • 46
  • Odpowiedz
@kidi1: Dwa powody, powiedziano kibicom, że Tusk wpuści imigrantów a kibice uwierzyli, przekupili stary motłoch trzynastą emeryturą i pięćset plusem i to wszystko.
To Tusk wpuścił tu Niemieckie montownie, była praca, nasi podwykonawcy rośli jak grzyby po deszczu i kraj wystrzelił w powietrzu unosił się zapach Unii Europejskiej i rozwoju, Jarek zaprzepaścił rozwój i cofnął nas o dwie dekady
Bardzo ładnie posprzątał i ogarnął kraj po pierwszym pisie
  • Odpowiedz
  • 2
@FeniFiker

pamiętam jak za czasów PO wchodziłem w dorosłość to dostałem kopa na mordę przez totalny brak pracy. Z ziomkami staliśmy pod klatką i piliśmy piwska dostając hajs od rodziców którzy również nie mieli za dobrze...


No tak, biedny chłopaczek, za rączkę do pracy nie poprowadzili, piwo do ręki wepchali i kazali pić xd zamiast się wziąć za siebie, iść na jakiś kurs na widlaka czy cokolwiek
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Powodów było znacznie więcej. Od prezydenta Komorowskiego- lebiegi, która już miała dość swojej funkcji a na spotkaniu z ludźmi chciał uciekać i kobieta stała mu za plecami i podpowiadała co ma mówić i robić, po mahlojki członków i wkładanie swoich ludzi gdzie popadnie aż po Tuskowe słowa o pieniądzach z OFE " To nie są wasze pieniądze"
Nie mówię, że PiS był lepszy czy gorszy, ale podniecać się powrotem
  • Odpowiedz
@FeniFiker: Przecież teraz są czasy KO i dalej ci się żyje zajebiście. Masz pracę i dobrze zarabiasz. No chyba, że wyleciałeś ze spółki skarbu państwa.
  • Odpowiedz
Rok po rządach pisiorow w mojej firmie dało się podwoić ilość ludzi poprzez zwiększana mocno podaż towaru, później tych ludzi już nawet brakowało..


@FeniFiker: tak, po roku rządów - i to wszystko dzięki roku rządów jakiejś partii politycznej xDD

Chłopie, to jest życie w bańce.
  • Odpowiedz
Bo ludzie mieli ich już kompletnie dość? Afery, wieczny brak pieniędzy na wszystko i kłamstwa, że nie da się pomóc finansowo ludziom kiedy PiS już rok później pokazał wszystkim, że jednak można? Budżet w co drugim domu od razu skoczył do góry i każdy mógł pozwolić sobie na więcej.


@Mathas: bzdura kompletna. 95% 'afer' to wymysły pisowców. A wyniki wyborów były podobne do tych z 2023 tylko Lewica poszłą jako
  • Odpowiedz
@FeniFiker: W sensie że cały czas żyłes i żyjesz na utrzymaniu rodziców i teraz rodzicom się powodzi lepiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to wtedy była sytuacja zaraz po światowym kryzysie finansowym i rekordowo duże bezrobocie. Pytanie, czy PiS miał jakiś udział istotny w odwróceniu tego trendu, który zaczął się odwracać jeszcze przed zmianą władzy? Bo że od niektórych świadczeń, jak 500+, sytuacja materialna niektórych rodzin
  • Odpowiedz
@FeniFiker: No ci ciekawostka. Ja też w dorosłość wchodziłem za rządów PO, do pierwszej pracy poszedłem w 2012 roku, jeszcze sobie zrobiłem wakacje po technikum i od października poszedłem do roboty w IT.
Firma prosperowała, rozwijała się, robiliśmy duże kontakty w tym państwowe na cyfryzację, potem wszystko upadło i firma w 2018 przestała istnieć. Druga firma w której pracuje obecnie też prosperowała, w 2015 przeszła wielką restrukturyzację a potem cudownymi
  • Odpowiedz
@essla mnie to nie dotknęło, bo jestrm młodszy i nie zwalam tego na władze w kraju, ale w 2014 w moim regionie nie było nawet przyjęć na produkcję a w 2017, kiedy ja tam szedłem na weekendy, brali ludzi w każdej ilości, niczego nie wymagali xd to nie była wina kogoś osobiście, że przez jakiś czas było mało pracy xd
  • Odpowiedz
@essla: mocno krzywdzące słowa. w moim mieście jest 40.000 mieszkańców. w 2010 po studiach w dużym mieście, gdzie 3 ostatnie lata już pracowałem, gdy wróciłem - 3 miesiące szukałem pracy. Potem koleżanka z kadr opowiadała mi, że na miejsce zwykłego magazyniera było 10 osób. W zależności jak im się chciało, czasami zatrudniali po jednej rozmowie, czasem były aż 3. W firmie ciągły brak pieniędzy, podwyżki 100 zł brutto. Oficjalnie kryzys,
  • Odpowiedz