Wpis z mikrobloga

#ciekawostki Cześć. Jestem Koreańczykiem bardzo zainteresowanym Polską. Studiując o Polsce trafiłem na tę stronę. Myślę, że tym, co reprezentuje kraj, jest historia, język i muzyka, ale ja studiuję język i dla historii czytam książkę „Historia Polski” napisaną przez Japończyka. Kiedy jednak szukałam muzyki do słuchania, YouTube polecił mi muzykę Natalii Nykiel... ale to chyba nie mój styl. Trochę ciszej, polska śpiewaczka narodowa! Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł polecić muzykę takiego piosenkarza jak ja.
  • 307
  • Odpowiedz
@josb515: Przesłuchaj sobie Annę Jantar. Wpisz Anna Jantar w YT. Mega dużo jej piosenek jest. Mnie ostatnio urzekła Cygańska jesień. Czemu? Bo mało jest takich zasłużonych dla kultury, czytaj: polskiej piosenki pań jak ona. A pojedynczo to wpisz: Biały Krzyż, 10 w skali Beuforta, Czerwone maki na Monte Cassino, Aleją Gwiazd, Sen o dolinie, Bombonierka, Windą do nieba, Baśka, Wypijmy za błędy, Majteczki w kropeczki, Niepokonani, Chcemy być sobą, Lornetka,
  • Odpowiedz
@josb515: https://www.youtube.com/watch?v=CdHa2j1gAd8

Ogolnie polski internet troche mi przypomina wschodnie podejscie - w zaleznosci gdzie trafisz, inna "maske" narodu poznasz. Inaczej na fb, inaczej na insta, inaczej na X a tutaj na wykopie jest ogolnie odklejka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobnie jak przyjedziesz i bedziesz imprezowal - z erazmusami bedziesz mial inny klimat, jak bedziesz zwiedzal grzecznie i obserwowal Polakow w kawiarniach etc - bedziesz mial inny
Pelit - @josb515: https://www.youtube.com/watch?v=CdHa2j1gAd8 

Ogolnie polski intern...
  • Odpowiedz
@josb515

Najlepsze polskie płyty to Myslovitz - Miłość w czasach popkultury i Lenny Valentino - Uwaga jedzie tramwaj, mamy też trochę dobrego metalu - Mgła lub Furia.

Ps. Parannoul 파란노을 to najlepszy artysta na świecie
  • Odpowiedz
@josb515: kiedyś zostałem oszukany przez @casey-cheng Ten ktoś udawał dziewczynę z Hongkongu. Pisaliśmy ze sobą na priv, jednak ta osoba nigdy nie była nawet w Azji i nie wiedziała jak przygotować dobrą mistyfikację, więc szybko ją zdemaskowałem.

Myślę, że trudno będzie ci udowodnić na 100%, że jesteś Koreańczykiem. Społeczność wykopu jest bardzo podejrzliwa, bo jest tutaj wiele osób próbujących zrobić coś dziwnego. Najlepiej skontaktować się z @Moderacja żeby
  • Odpowiedz