Wpis z mikrobloga

#ciekawostki Cześć. Jestem Koreańczykiem bardzo zainteresowanym Polską. Studiując o Polsce trafiłem na tę stronę. Myślę, że tym, co reprezentuje kraj, jest historia, język i muzyka, ale ja studiuję język i dla historii czytam książkę „Historia Polski” napisaną przez Japończyka. Kiedy jednak szukałam muzyki do słuchania, YouTube polecił mi muzykę Natalii Nykiel... ale to chyba nie mój styl. Trochę ciszej, polska śpiewaczka narodowa! Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł polecić muzykę takiego piosenkarza jak ja.
  • 307
  • Odpowiedz
  • 8
@Stemitor: To całkowicie poprawne. Większość Koreańczyków śmieje się z komentarzy na swój temat. Jeśli jednak zaburzysz poczucie własnej wartości w odniesieniu do umiejętności w StarCrafcie, to będzie koniec. atak. Wojna.
  • Odpowiedz
A polskie seriale? Moje ulubione to np. wataha, ślepnąć od świateł, wielka woda ( fajnie oddany klimat późnych lat 90)

też jestem 93
  • Odpowiedz
  • 4
bardzo miło że się interesujesz Polską, bardzo dobrze piszesz po polsku. Ale trochę kiepską stronę do tego wybrałeś. Dużo jest tu toksycznych ludzi i opłacanych przez ruskich trolli przez inne środki wpływu także.


@Pesa_elf: Często spotykam słowo troll. To nie ma znaczenia, bo wszędzie jest wielu dziwnych ludzi. Myślę, że większość ludzi w sieci robi się coraz dziwniejsza.
Ale trochę się martwię, że jestem trollem opłacanym przez Rosję. Czy to
  • Odpowiedz
@josb515: musisz przestudiować polski internet,

zacznij od humoru wyższych lotów:

filmy sarnie żniwo, bułgarski pościkk; potem uniwersum kononowicza i majora suchodolskiego, przez tigera bonzo, uniwersum polskich narodowców, jaszczura i ludwiczka, uniwersum
  • Odpowiedz
  • 1
@josb515 Polacy śmieją się na klawiaturze zazwyczaj
XD
Czasami nawet XDDD
Dopuszzalnie xD, xDDD
To jest raczej typowe dla Polski, mówi się na to "iks de"
  • Odpowiedz
@josb515 w SC nie mamy z wami szans ale podczas IEM w Katowicach polscy zawodnicy zabrali Koreańczyków na lekką imprezę. Efekt był taki, że Koreańczycy tak się nachlali że spóźnili się na samolot.
  • Odpowiedz