Wpis z mikrobloga

#ciekawostki Cześć. Jestem Koreańczykiem bardzo zainteresowanym Polską. Studiując o Polsce trafiłem na tę stronę. Myślę, że tym, co reprezentuje kraj, jest historia, język i muzyka, ale ja studiuję język i dla historii czytam książkę „Historia Polski” napisaną przez Japończyka. Kiedy jednak szukałam muzyki do słuchania, YouTube polecił mi muzykę Natalii Nykiel... ale to chyba nie mój styl. Trochę ciszej, polska śpiewaczka narodowa! Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł polecić muzykę takiego piosenkarza jak ja.
  • 201
  • Odpowiedz
@josb515: Ee tam, do zwykłej qwerty jakieś hieroglify dokleiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie jaki jest Twój styl muzyczny?
Ale tak z semi-losowych klimatów (tj. Co mi do głowy przyszło): Zabili mi żółwia, Luxtorpeda, Eldo, IRA, Kult, Liroy, Czerwone Gitary, Elektryczne Gitary, Kabanos, KSU, Perfekt, The Analogs, Dżem, Kat, Big Cyc
  • Odpowiedz
O mój Boże... czy oni są piosenkarzami hip-hopowymi?

To zespół komediowy. A inspirują sie Disco Polo - muzyką inspirowaną disco, ale przepuszczoną przez inwencję wioskowych grajków.
@josb515:
  • Odpowiedz
  • 28
@czemuztak: Myślę, że to kraj podobny do Korei. To kraj z żywą duszą. Naród o silnym duchu i smutnej historii. itp. Jeszcze wielu rzeczy nie wiem, ale jak na razie jest to bardzo ciekawy kraj.
  • Odpowiedz
  • 10
@artiom143: Przepraszam, nie studiowałem w Polsce. Jestem tylko Koreańczykiem, dla którego Polska jest interesująca. Mieszkam w Korei i ukończyłem uniwersytet w Korei. Jeśli biegle posługujesz się informatyką i językiem angielskim, studia lub praca w Korei mogą być dobrym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz
  • 17
Krzysztof Krawczyk


@lkslkslks: Och, naprawdę masz wyjątkowy głos. W Korei jest podobna osoba. Bardzo podoba mi się ta atmosfera. Dziękuję za rekomendację.
  • Odpowiedz
Czy widzieliście kiedyś koreańską klawiaturę na laptopie :)


@josb515: Na laptopie nie, ale stacjonarną to widziałem przy każdym biurku w Seulu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz