Wpis z mikrobloga

#ciekawostki Cześć. Jestem Koreańczykiem bardzo zainteresowanym Polską. Studiując o Polsce trafiłem na tę stronę. Myślę, że tym, co reprezentuje kraj, jest historia, język i muzyka, ale ja studiuję język i dla historii czytam książkę „Historia Polski” napisaną przez Japończyka. Kiedy jednak szukałam muzyki do słuchania, YouTube polecił mi muzykę Natalii Nykiel... ale to chyba nie mój styl. Trochę ciszej, polska śpiewaczka narodowa! Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł polecić muzykę takiego piosenkarza jak ja.
  • 308
  • Odpowiedz
@josb515

- Lodówka Kimchi... kkkkkkkk Skąd wiesz? Ja nie mam jednego, bo mieszkam sama, ale moi rodzice mają dwa


Bo ja z kolei miałem swego czasu ogromną zajawkę na kulturę japońska potem Południowo koreanską.
K dramy oglądałem na długie lata zanim stało się to modne po Squid
  • Odpowiedz
  • 0
@Pelit: Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie dotyczące Polski. Posłucham też polecanej przez Ciebie muzyki. Zdecydowanie chcę pojechać do [Szczecin].
  • Odpowiedz
Cześć kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja pochodzę z #wroclaw i jest tu naprawde duzo Koreanczykow! W ogole nie ma z nimi problemu, ale i nie "brataja sie" z lokalnymi ludzmi, nie znam zadnego dlatego. Ale poludnie Wroclawia to "maly Seul". Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@josb515 jeżeli chcesz poczuć smak PRL i zespołów wtedy grających to Perfect, Budka Suflera, Maanam, Lady Pank, Ira, jak coś przy ziemnego to Marek Grechuta, Andrzej Zaucha,
  • Odpowiedz
  • 4
@rojber_w_laczkach: Tak naprawdę odwiedziłem tę stronę tylko z ciekawości Polski, więc to od Was, Polaków, zależy, w co wierzycie, czy nie. Oszustwa romantyczne polegające na podszywaniu się pod osoby z Chin i Hongkongu są dobrze znanymi oszustwami również w Korei.
  • Odpowiedz
  • 2
@bylem_simpem: Pytasz mnie o naprawdę... poważny problem. Zgadza się. Korea ma niespotykany na świecie wskaźnik urodzeń, a konflikt płci między mężczyznami i kobietami jest bardzo poważny. Komentowanie tego tematu w Korei zawsze wywołuje poważne spory. Nie wiem jaki jest współczynnik urodzeń w Polsce.
  • Odpowiedz
@josb515: bardzo miło że się interesujesz Polską, bardzo dobrze piszesz po polsku. Ale trochę kiepską stronę do tego wybrałeś. Dużo jest tu toksycznych ludzi i opłacanych przez ruskich trolli przez inne środki wpływu także.
  • Odpowiedz