Wpis z mikrobloga

#ciekawostki Cześć. Jestem Koreańczykiem bardzo zainteresowanym Polską. Studiując o Polsce trafiłem na tę stronę. Myślę, że tym, co reprezentuje kraj, jest historia, język i muzyka, ale ja studiuję język i dla historii czytam książkę „Historia Polski” napisaną przez Japończyka. Kiedy jednak szukałam muzyki do słuchania, YouTube polecił mi muzykę Natalii Nykiel... ale to chyba nie mój styl. Trochę ciszej, polska śpiewaczka narodowa! Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł polecić muzykę takiego piosenkarza jak ja.
  • 161
  • Odpowiedz
  • 0
@tamdolicha: Dziękuję. Posłuchajmy teraz KORTEZ. Ton poleconego wcześniej Krzysztofa Krawczyka jest lepszy niż się spodziewałem, więc nie jest łatwo odejść.
  • Odpowiedz
  • 20
@GrafikaUltraHaDe: Gdybym był normalnym Koreańczykiem, nie zaczynałbym od odwiedzania stron internetowych :p Wygląda na to, że wszyscy pachniecie tak samo jak ja. W jakiś sposób „wykop” wydaje mi się znajomy.
  • Odpowiedz
@josb515 w Polsce w okolicach Wrocławia jest bardzo dużo Koreańczyków, masa Koreańskich restauracji sklepów, dużo firm. Czy w Korei się o tym słyszy, czy raczej mało kto wie?
  • Odpowiedz
@josb515:

Podziwiam zapał i podzielam zdanie, że lepiej, żebyś zawrócił z tej strony, zanim będzie za późno xD

Potocznie onomatopeja śmiania się to by było coś w stylu haha (im więcej, tym śmieszniej np. hahahahah)
w intenecie popularne u nas chyba najbardziej jest XD (też m więcej, tym
  • Odpowiedz