Wpis z mikrobloga

#ciekawostki Cześć. Jestem Koreańczykiem bardzo zainteresowanym Polską. Studiując o Polsce trafiłem na tę stronę. Myślę, że tym, co reprezentuje kraj, jest historia, język i muzyka, ale ja studiuję język i dla historii czytam książkę „Historia Polski” napisaną przez Japończyka. Kiedy jednak szukałam muzyki do słuchania, YouTube polecił mi muzykę Natalii Nykiel... ale to chyba nie mój styl. Trochę ciszej, polska śpiewaczka narodowa! Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł polecić muzykę takiego piosenkarza jak ja.
  • 157
  • Odpowiedz
  • 1
@umcumcumcbejbe: Większości ludziom się to spodoba. Jednak teraz, gdy wielu białych ludzi przybyło do Azji Dalekiego Wschodu, w tym do Japonii, standardy postrzegania białych ludzi przez kobiety rosną.
  • Odpowiedz
  • 4
@DeltaFosBeta Nie mogłem zarejestrować koreańskiego numeru telefonu, więc zarejestrowałem się w Google. Można zauważyć, że wartości, jakie wyznają koreańskie dziewczęta, różnią się w zależności od osoby. Dla informacji jestem mężczyzną urodzonym w 1993 roku.
  • Odpowiedz
Nadal nie jestem wystarczająco dobry, aby zrozumieć ich teksty.


@josb515: W ich tekstach jest dużo slangu i przenośni. Bardzo ciężko będzie Ci ich zrozumieć. Możesz próbować największe klasyki w stylu Lady Pank, Maanam, Republika, Perfect, IRA, Myslovitz czy happysad.
  • Odpowiedz