Wpis z mikrobloga

Jest taka sieć punktów z bubble tea - nazywają się Crazy Bubble. Mają 205 lokali.
https://www.crazybubble.pl/

Pod koniec maja córka namówiła mnie na kupno napoju w ich kieleckim lokalu. Wg menu są dwie pojemności - 0,5 i 0,7 litra. Wzięliśmy ten większy. Coś mi ten kubek nie leżał więc sprawdziłem - do deklarowanego 0,7 litra weszło pod brzeg ~615 ml.

Ponieważ nikt z ww. nie odpisał mi na maila, napisałem pismo do WIH.

W załączeniu odpowiedź. Wrzuciłem im to na fb to oczywiście usunęli :)

Fajnie muszą ruchać ludzi na tych kubkach w skali dnia, miesiąca czy roku.

#januszebiznesu
ponury_stefan - Jest taka sieć punktów z bubble tea - nazywają się Crazy Bubble. Mają...

źródło: IMG_20240628_125652

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@ponury_stefan: raz w życiu z ciekawości wziąłem to bubble tea i #!$%@? żałuje w #!$%@?, obrzydliwe gówno. Widząc te kulki miałem wrażenie, jakby w moim napoju pływały kapsułki do prania. Albo takie kulki z odświeżaczy powietrza
  • Odpowiedz
  • 845
@discoBambo: smak pomijam. Córka żałowała, że nie poszła, jak wcześniej, do żabki po kubek z kulkami i napój. Spróbowała - spoko. Jednym smakuje, innym nie, ale rżnięcie ludzi na pojemności kubka to jest fakt, a nie ocena.
  • Odpowiedz
@ponury_stefan: też raz wypiłam to bubble tea. Tragiczne nie jest, ale zawiodłam się bardzo, bo to nawet nie jest prawdziwa bubble tea.

Buble tea jest z kuleczkami, które robi się z tapioki, natomiast to co dają nazywa się kawiorem molekularnym i to całkiem różne rzeczy.

Chciałam spróbować taki z tapioki ( ͡° ʖ̯ ͡°), żeby potem spróbować to samej odtworzyć i sprawdzić czy warto kupować tapiokę
  • Odpowiedz
Chciałam spróbować taki z tapioki ( ͡° ʖ̯ ͡°), żeby potem spróbować to samej odtworzyć i sprawdzić czy warto kupować tapiokę na necie (w lokalnych sklepach nie widziałam maki z tapioki).


@Tyrande: Piłem w Korei. Wolę jednak podróbkę od oryginału jak się okazało ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Tyrande: @ponury_stefan Z sieciówkowych bubble tea akurat Crazy Bubble to najgorszy syf ( ͡° ʖ̯ ͡°) To jedyne bubble tea, które się pieni podczas robienia, obrzydliwe () Najlepiej pójść do jakiejś 'ala azjatyckiej kawiarni, tam powinno być lepiej. Z sieciówkowuych bardzo dobre jest Bubble Joy chociaż też się popsuli ostatnio.

  • Odpowiedz